Lomography workshop

Volný čas

Zájemci si budou moci vypůjčit fotoaparáty od značky Lomography, vyjít s nimi do víru města a fotografovat. Poté si mohou své filmy vyvolat netradičním způsobem a to vše za přítomnosti odborníků. Zároveň bude vyhlášeno téma soutěže o nejlepší snímek. Fotografie vzniklé na workshopu a přihlášené do soutěže pak vyhodnotí odborná porota. Cenou pro vítěze je FOTOAPARÁT ZNAČKY LOMOGRAPHY a zveřejnění výherní fotografie na oficiální webové stránce Lomography.
    Od 17:30h do 18:30h proběhne PŘEDNÁŠKA a volná diskuze s odborníky Matějem Zoldošem a Ivo Gilem na téma Historie a design lomografie. Na přednášku jsou zváni všichni, nezávisle na účasti při workshopu. Po celý den bude program obohacen o projekci dokumentárních a tematických filmů.
    Od 19h do 22h proběhne v CZECHDESIGNU večírek, kde bude hrát DJ Papi Oil a proběhne slosování o hodnotné ceny značky Lomography. Společným přípitkem workshop slavnostně zakončíme.

    Výsledkem celého dne bude výstava 100 fotografií pořízených účastníky workshopu. Fotografie budou vystaveny v Galerii/CZD celý následující týden do 30.1. 2012.

Termíny