KontAKTfoto 2011

Výstava

Galerie 4 představuje výstavu KontAKTfoto 2011 – výsledky 16. ročníku mezinárodní fotografické dílny portrétu a aktu pod vedením Roberta Vana.

Zahájení  - pátek 13. ledna 2012 v 18.00

Fotografická dílna portrétu a aktu s mezinárodní účastí vznikla v roce 1996 jako pokračování projektu Fotodiagonála, který Galerie 4 organizovala společně s anglickými, italskými a německými fotografy. KontAKTfoto je určeno posluchačům uměleckých škol, profesionálním fotografům a vyspělým amatérům, kteří mají možnost pracovat pod vedením předních českých fotografů, zabývajících se figurální tvorbou.

16. ročník KontAKTfota, probíhal v areálu zámku Kamenný dvůr u Kynšperku nad Ohří a jeho lektorem byl známý fotograf Robert Vano, který svými přednáškami a konzultacemi zaujal a obohatil všechny účastníky. V roce 2011 se dílna poprvé uskutečnila v letních měsících a tak bylo možno fotografovat i v exteriérech.

Účinkují

 

Robert Vano - Čeřovský David – Fišerová Marie - Illek Zbyněk – Kabatová Vladislava – Karpíšková Bára – Kurc David -  Lipták Gustav – Marková Veronika – Mládková Mína – Mottlová Eva – Netušil Petr – Schýbal Jan – Stiburek Luboš – Šírek Vlado

Kontakty

www.galerie4.cz

Termíny