Divadlo Kámen bude v lednu premiérově usvědčovat

Divadlo

Divadlo Kámen má pro diváky v lednu hned několik překvapení.

Prvním je vernisáž obrazů Karla Daniela Doležala, která proběhne v pátek 13. ledna od 18 hodin ve Studiu a Galerii Divadla Kámen v ulici Nekvasilova 2, Praha 8 – Karlín. Díla Karla D. Doležala jsou abstraktní v případech, kdy se snaží ulehčit si pochopení dějů na úrovni mikrosvěta a naopak nabývají konkrétních až groteskních forem, když vyjadřuje své emoce a zážitky. Tyto dvě polohy a v neposlední řadě vliv hudby se často setkávají na jednom plátnu, a splývají tak ve světě barev nereálna.

Ve čtvrtek 26. ledna uvede Divadlo Kámen svou novou nezvykle dynamickou hru o obvinění, usvědčení, vazbě, odsouzení, vězení a pomoci přicházející shora z kanceláře nazvanou Deus ex offo. Premiéra se uskuteční v prostorách divadla od 19:30 hodin.

Jako již tradičně se poslední pátek v měsíci, tedy 27. ledna představí od 19:30 divadelní skupina Improvariace se svojí celovečerní improvizovanou hrou.

První povánoční měsíc pak uzavře odpolední přednáška historika Jakuba Syneckého. Téma Jan Kotěra a právnická fakulta - tragédie jednoho výjimečného výtvarného talentu v Čechách si můžete přijít poslechnout v sobotu 28. ledna ve 14 hodin.

Více informací na stránkách www.divadlokamen.cz

Termíny