Vánoční Festival otevřených sklepů

Volný čas

Brno – město vína a vstupní brána do vinařské oblasti Morava, představí nejlepší vinaře z celé Moravy v svých nejkrásnějších sklepních prostorech. Festival otevřených sklepů spojí jako vždy návštěvu sklepů a setkání s vinaři. Vína přímo z jejich rukou budou nabízeny ve sklepních prostorech, které mnozí z vás navštíví úplně poprvé. Sklepy brněnských restaurací, vináren a vinoték ožijí festivalovým předvánočním ruchem. Kde jinde degustovat, vybírat a nakupovat vína pro blížící se svátky než na vánočním festivalu.  

 

Vánoční festival začíná oficiálně v sobotu 8. prosince, sklepy budou otevřené od 10.00 do 21.00. V neděli pak pokračuje od 10.00 do 15.00, po oba dva dny s možností nákupu vín i v dárkovém vánočním balení. Jméno každého vinaře bude spojeno se jménem jedné brněnské restaurace, kde společně nabídnou delikátní gurmetské menu, servírované přímo na místě. Informace o kulturním programu, možnostech výhodného ubytování a dopravě ve městě najdete na www.otevrenesklepy.cz.  

 

Vstupenky v síti Ticketstream nebo v e-shopu Nadace Partnerství, objednávky pro skupiny telefonicky na čísle 515 903 144.

Termíny