Festival otevřených sklepů – Svatý Martin na Hustopečsku

Volný čas

Přijeďte objevit Hustopečsko, někdejší centrum vinařství na Moravě, které znovu obnovuje svoji bývalou slávu. Týden po Svatém Martinovi vám nabídnou mladá vína ročníku 2012 i skvělá vína z předešlého roku jak známá vinařství, jakými jsou Vinařství Michlovský, Réva Rakvice nebo Vinařství Pod Kapličkou, tak desítky dalších sklepů středních i malých vinařů. S festivalem poprvé ochutnáme zdejší Veltlínské zelené, Ryzlink Vlašský a Modrý Portugal, vína ověnčená mnoha cenami z domácích i zahraničních soutěží vín.

 

Podzimní festival začíná oficiálně v sobotu 17. listopadu, sklepy budou otevřené od 10.00 do 21.00. V neděli pak festival pokračuje od 10.00 do 15.00, po oba dva dny s možností nákupu vín. V programu festivalu opět nebude chybět delikátní gurmetské menu s místními víny, servírované nejlepšími kuchaři v místních restauracích i přímo ve sklepech. Informace o kulturním programu, možnostech výhodného ubytování a festivalové kyvadlové dopravě najdete na www.otevrenesklepy.cz. 

 

Vstupenky v síti Ticketstream nebo v e-shopu Nadace Partnerství, objednávky pro skupiny telefonicky na čísle 515 903 144.

Termíny