Strašení na zámku Berchtold

Volný čas, Pro děti
Hlavní akce se konají za každého počasí. V parku jsou umístěny velkokapacitní stany, nebo se akce koná v zámku či sport centru. ZVEME VÁS NA PROHLÍDKU ZÁMKU A DO STYLOVÉ RESTAURACE. Tip na výlet s dětmi v okolí Prahy, ZOO, miniatury, památky

DĚTSKÝ RÁJ v zámeckém parku nabízí KRÁSNÝ VÝLET a hotelovým hostům, firmám, rodinám s dětmi a pejsky i jednotlivcům jedinečnou příležitost strávit příjemně a zároveň aktivně volný čas. Na více jak 70 místech objevíte různé pohádkové postavy, peklo s čertyperníkovou chaloupku s Ježibabou, medvědí rodinku v životní velikosti, nová zvířátka v mini ZOO a stálou výstavu skřítků, strašidýlek a víl od objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové. Dále tu pro Vás máme stálou expozici s 32 miniaturami známých českých hradů a zámků. Najdete zde na jednom místě např. zámky Lány a Červenou Lhotu nebo hrady Karlštejn, Kost, Kokořín či Orlík. Dále zříceninu Trosky a v krásné přírodě zasazené podhorské chalupy s krásnými skřítky. Z historických objektů můžete spatřit kostel z nedalekých Hrusic, známý z kreseb Josefa Lady, lipanskou mohylu a pomník Horymírova koně Šemíka z Neumětel.

Naším cílem je přispět k výchově sebevědomých, citlivých a na českou zemi hrdých mladých lidí, kteří se zároveň neztratí v Evropě či ve světě. Budou znát své kořeny, historii a vytvoří si pěkný vztah k lidem, přírodě, práci a ke sportu. Chceme vytvořit prostředí, kde celá firma či rodina stráví volný čas plný společných prožitků, pohody, zajímavostí, her, sportu, poznání a poučení.

Termíny