Vánoční koncert s DEBBI v obchodním centru Olympia Teplice

Hudba

Vánoční koncert s DEBBI v obchodním centru Olympia Teplice

 

 Přijďte ve středu 21. prosince do Olympia Teplice a vychutnejte si vánoční atmosféru na koncertě oblíbené zpěvačky DEBBI. Připraveno je mnoho dalších tanečních a pěveckých vystoupení.

 

 Obchodní centrum Olympia Teplice přichystalo sváteční program, který vánočně naladí každého návštěvníka obchodního centra. Během slavnostního odpoledne vystoupí pěvecký soubor Pramínek a populární zpěvačka DEBBI, známá ze soutěže Česko Slovenská SuperStar.

 

 Vánoční představení si připravily i děti z dětských domovů v Krupce, které by tak rády poděkovaly za štědrost zákazníkům Olympia Teplice, jež jim plnili přání v rámci charitativního projektu strom splněných přání aneb Kouzelný zvoneček. Odpoledne také proběhne finále velké soutěže o automobil Ford Fusion.

 

 Nechte se naladit vánočními písněmi a zpříjemněte si zimní odpoledne v obchodním centru Olympia Teplice!

 

 Akce se koná ve středu 21. prosince 2011 od 15 hod v obchodním centru Olympia Teplice a je pro všechny návštěvníky zdarma.

 

 Více informací naleznete na: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/vanocni-koncert-s-debbi-.html

 

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

 

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce2002 av roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše37 500 m²nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

 

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)

 

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 apatří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

 

Pro další informace kontaktujte:

 

 CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz

 

 www.cpi.cz

 

DTZ

 

Lucie Kittlová

 

tel.: +420 417 569 074

 

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

 Crest Communications a.s.

 

Andrea Pitronová

 

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

 

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

 

www.crestcom.cz

 

 

Termíny