Vánoce na horách

Volný čas, Pro děti, Turistika

dovolte, abychom Vás pozvali do naší zrenovované horské chaty nacházející se uprostřed krásné přírody v klínu Modrého dolu pod masivem Sněžky. Nabízíme Vám útulné rodinné prostředí pro odpočinek či posezení s přáteli, firemní akce, školy v přírodě, řadu kouzelných výletů nejen na Sněžku i po okolních hřebenech, pláních a přilehlých romantických údolích Krkonoš.

Vše s kompletní obsluhou  a specialitami domácí kuchyně

Snadná dosažitelnost lyžařských vleků a běžeckých stop činí chatu atraktivní pro všechny milovníky zimních sportů. Spolu s krásou okolní přírody Vám chata nabízí splnění všech Vašich představ o zimní či letní dovolené.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Užijte si Vánoční svátky a Silvestr 2011 se svými nejbližšími v pokojné a přátelské atmosféře na naší chatě Milíře uprostřed zasněžených krkonošských lesů. O veškeré Vaše pohodlí i příjemnou vánoční atmosféru s vůní jehličí a domácím cukrovím se postaráme my.

Můžete si vybrat z několika balíčků dle délky pobytu, v každém balíčku je zahrnuto ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech s polopenzí, doprava naším Ski busem do centra Pece pod Sněžkou a na blízké sjezdovky, wi-fi připojení, bezplatné využití našeho malého vleku pro děti, zapůjčení sáněk a bobů.

 

Vánoční pobyt

23.12.-26.12.2011 (3 noci)

 

- 3 x ubytování s polopenzí

- Slavnostní štědrovečerní menu

- Dárek pod vánočním stromečkem

- Štěpánská zábava

 

Cena : 2.650 Kč dospělá osoba

            1.800 Kč dítě 3-12 let

Každá další noc s polopenzí 600 Kč.


Rezervace: email: milire@volny.cz, tel.: +420 499 895 120, mob: +420 777 96 36 90

Kontakty

www.milire.cz

Termíny