Jóga na Krétě s Pavlou Kurkovou

Sport

Kréta je ostrov s magickou energií. Na každém kroku cítíte vůni moře, pinií, eukalyptů a divoce rostoucích bylinek. Do vaší duše prostupuje nekonečný klid a v tu chvíli máte pocit, že jste v ráji.

 

Moře je okouzlující, víno lahodné a zážitky uchvacující! 

 

Chcete se přidat? Čtěte dál...

 

 

Co vás čeká:

každé ráno 1,5 hodiny jógy (ranní meditace, dechové techniky, dynamická jóga, relaxace, mořská terapie)

 

tři večery 60-minutové klidné, pomalé jógy k navýšení energie a flexibility

 

yoga therapy masáž

 

fakultativní výlety (památky, historie, příroda Kréty, návštěva keramické dílny, lisovny olivového oleje včetně degustace, výrobny olivového mýdla atd.)

 

čerstvé, chutné pokrmy krétské i evropské kuchyně, které uspokojí vaše chuťové buňky

 

spousta času na zábavu ve dne i večer, relaxování, čtení, užívání si pláže, čerpání nové energie a poznávání nádherné Kréty

 

 Více na: www.medicinabm.cz

 

 

Účinkují


 

 

Lektor: Mgr. Pavla Kurková

Pavla pracuje jako fytoterapeutka, aromaterapeutka a lektorka jógy. Absolvovala Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a kurzy předních zahraničních fytoterapeutů a aromaterapeutů. Vychází z Galenovy školy fytoterapie a právě v Řecku studovala přírodní antickou medicínu. Je členkou Středomořské asociace pro fytoterapii „Greenhealth“ a angažuje se v ochraně středomořské flóry. Jako FISAF Fitness instruktor Body & Mind se specializací na jógu propojuje její blahodárné účinky s fytoterapií a aromaterapií v prevenci i při léčbě různých onemocnění lidského organismu. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem, přednáší, vede kurzy, semináře pro zdravotnický personál i laickou veřejnost. S jejími články se můžete setkat v mnoha novinách, časopisech a na internetových portálech.

 

 

Termíny