Rodinná lyžovačka v Harrachově

Pro děti

S Elliotem české hory porazí i Itálii! Vyhlášené středisko zimních sportů Harrachov Vám skýtá nepřeberné možnosti pro sportovní vyžití, zábavu i relax. Protože je hotel Bílý Hořec umístěn přímo v centru města, budete to mít k lanovce opravdu blízko. Díky relaxačnímu centru s úžasnými římskými lázněmi si odpočinete po aktivním dni. A zatím co se zde necháte hýčkat, děti si užijí spoustu radovánek s Elliotem venku nebo v útulné klubovně. Pokud budete mít chuť si zadovádět a zaplavat společně se svými dětmi, můžete využít i zázemí partnerského 4* OREA Vital Hotelu Sklář. Zde využijete krytý bazén, sauny a ostatní wellness nebo třeba i krytou halu pro tenis. Zkrátka, pokud nepřijedete jen odpočívat, nebude mít čas se nudit.

Účinkují

Společně si užijeme zimní radovánky, soutěžení v různých zimních disciplínách, lyžovačku, bobovačku, sáňkovačku i stavění sněhuláků a iglů. Zážitek z každého aktivního dne dovršíme něčím tvořivým, rytmickým či hudebním. Pro děti nebudou chybět dárky 
a odměny za jejich úžasné výkony nebo jen snažení. Čeká nás i prohlídka sklárny s pivovarem nebo muzeum lyží. 
A možná potkáme i Krakonoše!

 

Veškeré aktivity jsou dobrovolné. Předpokládáme aktivní účast alespoň jednoho z rodičů, který případně bude nápomocen svým dětem při vyrábění a rodinných klání. Změny programu jsou vyhrazeny dle aktuální situace a počasí. Program je určen pro všechny děti od 3 do 12 let.

Kontakty

www.ckelliot.cz

Termíny