Adventní trhy v areálu Chvalské tvrze

Výstava, Volný čas, Hudba, Pro děti

...pozvání na Adventní trhy, které se konají tuto neděli 11. prosince od 10 do 17 hodin v areálu Chvalské tvrze (podél cesty, blíže zámku) a na nádvoří zámku. Kolem 14. hod dorazí na Adventní trhy překvapení - jedna neobvyklá návštěva... 

Jako doprovodná akce je připraveno Vánoční veselí RC MUM v Kočárovně Chvalského zámku - od 13 do 17 hod. Čekají vás rukodělné dílny, živá hudba, dětský koutek a občerstvení. 

Zároveň můžete načerpat vánoční atmosféru na vánoční výstavě Vánoce se vším všudy aneb Nejen betlémy, kde Vás potěší betlémy, zapůjčené ze sbírky soukromého sběratele Františka Karase, vánoční ozdoby a dekorace z dílny Markéty Vránové, autorské tisky malířky Aleny Kadavé a ukázky řezbářství a restaurování dřevěných soch VOŠUP a SUPŠ z Prahy 3. 
Výstava je otevřena do 8. ledna 2012. 

V 1. patře Chvalského zámku vás čekají papírové modely hradů, zámků, tvrzí, lodí, raket i počítačů - součásti výstavy "Od Vostoku po Chvaly - 50 let vystřihovánek v ABC" - do 12. února 2012 a zároveň výstava projektu Cesta k dětem (Celé Česko čte dětem, Lali jóga a Medvídkov). 

Další dokumenty k akci

  
Termíny