Kurzy Argentinského Tanga

Volný čas

TANGO JAK JEJ Z TANEČNÍCH NEZNÁTE!

Vyučující pár Nolwenn a Jan vnímají tango jako umění i zábavu. Rádi by účastníky kurzy vedli prostřednictvím umění improvizace k pestrosti, kterou tango nabízí. Tradiční pojetí tanga, ze kterého vycházejí, s oblibou doplňují o prvky soudobého tango nuevo.

Samozřejmostí je kvalitní zázemí v podobě šaten se sprchami a tanečního zrcadlového sálu. Naši asistenti se postarají o to, abyste si zatančili, i když přijdete bez partnera!

Rozpis kurzů - leden, únor 2012:

Začátečníci 10.1. - 28.2. (8 týdnů) každé úterý 18.30 - 20.00

Mírně pokročilí 10.1. - 28.2. (8 týdnů)  každé úterý 20.00 - 21.30

Cena 1600,- Kč/kurz (vychází 200,- Kč/lekci)

Jednotlivá lekce 250,- Kč/osobu

 

VÁNOČNÍ SLEVA 15% NA KURZ PRO PÁRY!!!!

Cena 1360,- Kč/kurz (vychází 170,- Kč/lekci)

(sleva platí pro páry (nikoliv pro jednotlivce) přihlášené do 24.12.2011!)

 

Obsah kurzů: 

Začátečníci:

V úvodní části kurzu se budeme věnovat základům techniky, tj. technice chůze v tangu, držení v páru, principům vedení a následování, rovnováze, vzájemné komunikaci v páru. Tato pravidla se budeme postupně snažit aplikovat na základní krok, jeho obměny a jednoduché taneční variace. Účastníci kurzu by po jeho absolvování měli mít osvojen základní krok a jednoduché taneční figury, jako například ochos, paradas, úvod do giros, tedy prvky, které by jim měly umožnit samostatné tančení na večírcích tanga, tzv. milongách.

 

Mírně pokročilí: 

Kurz volně navazuje na kurz začátečníků. Účastníci se postupně seznámí s novými prvky v tangu, jakými jsou např. planeos, barridas nebo sacadas. Zároveň budou mít možnost zdokonalit se v základní technice, chůzi, postoji a vedení.Část kurzu bude věnována milonze a tango valsu. Důraz bude kladen na vnímání hudby a improvizaci, které tvoří základ pro samostatné tančení na milongách.


INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:
www.tangoimperial.cz

pavel@tangoimperial.cz 

tel.:             776 018 151      

Termíny