Benefiční večer v Divadle DRAK

Volný čas, Hudba

Občanské sdružení PROSTOR PRO v úzké spolupráci s Divadlem Drak pořádá svůj druhý benefiční večer. Benefice proběhne v pátek 9. prosince od 19 hodin v Divadle Drak.
„Nespoléháme se jen na dary a státní dotace. Aktivně podnikáme kroky, abychom získali další finanční zdroje na naše programy a služby. Výtěžek z benefice vždy věnujeme na provoz a činnost jednoho z našich programů,“ sdělila Helena Kožíšková, ředitelka PROSTOR PRO. Benefice nabídne návštěvníkům koncert i divadlo. „Těšte se na akusticko elektrické duo DVA a Divadla Vosto5 se svým Stand'artním kabaretem. Večer smysluplně zpestříme aukcí uměleckých předmětů, které darují (mimo)hradečtí umělci,“přiblížil program koordinátor akce David Petr. Benefiční vstupné je 200 Kč.
„Výtěžek z aukce a ze vstupného věnujeme našemu Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež KLÍDEK – Dětský klub,“ představila účel výtěžku ředitelka Kožíšková. Partnerem benefice je Divadlo Drak, Královéhradecká provozní, město Hradec Králové a tiskárna Garamon. Občanské sdružení PROSTOR PRO od roku 2000 pomáhá dětem a mladým lidem. Provozujeme sociální, preventivní a další programy a pořádáme akce pro veřejnost.

PROGRAM:
19.15: Koncert DVA
20.30: Aukce uměleckých předmětů
21.15: Stand‘ artní kabaret Divadla VOSTO5
22.00: Konec / posezení na baru v Divadle Drak
Časový harmonogram se může změnit. Časy jsou orientační.

Účinkují

Akusticko elektrické sourozenecké duo DVA: Sami sebe charakterizují jako Pop neexistujících rádií. Během své existence odehráli přes 250 koncertů v ČR i mimo (Réunion, Rusko, Francie, Norsko, Španělsko, Německo, Itálie, Srbsko, Maďarsko). Info: www.2dva.cz.
Stand´artní kabaret VOSTO5: Chlapci předvedou svůj maximální
improvizační standart! Nic víc, nic míň! Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru. Info: www.vosto5.cz.

Další dokumenty k akci

  
Termíny