Mikulášská s Dádou Patrasovou v obchodním centru Šestka

Volný čas, Pro děti

Mikulášská s Dádou Patrasovou v obchodním centru Šestka

 Nenechte si ujít jedinečnou mikulášskou nadílku v sobotu 3. prosince 2011 v OC Šestka! Přijďte se podívat na vystoupení oblíbené Dády Patrasové, vyfotit se s perníčkem v životní velikosti a užít si spoustu zábavy.

Malí i velcí návštěvníci obchodního centra Šestka se mohou těšit na čertovské řádění s barvami, malování na nekonečný papír a veselé mikulášské radovánky. Čekat na ně bude i populární Dáda Patrasová se svojí dětskou show plnou her a písniček. Po celý den se navíc v OC Šestka bude pohybovat Mikuláš, čert a anděl a těm nejhodnějším dětem nadělí balíčky s překvapením.

Mikulášská s Dádou Patrasovou začíná v sobotu 3. prosince 2011 od 11:00 hod. v obchodním centru Šestka a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací naleznete zde: http://www.oc-sestka.cz/akce/podzimni-trabantiada-v-patek-7-10-.html

 

Základní informace o obchodním centru Šestka:

 

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než27.500 m2nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická, Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

 

 

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

 

O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

 

 

Pro další informace kontaktujte:

 

CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz 

www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.

Romana Petráňová

Marketing Manager OC Šestka

tel.: +420 225 023 102

e-mail: romana.petranova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Účinkují

Dáda Patrasová

Termíny