Vinná škola - Hodnocení vín, vady vín/ vinný sklípek U žíznivého mnicha

Volný čas

Vážení milovníci dobrých vín,
dovolte mi vás srdečně pozvat na lekci ve vinné škole s názvem Hodnocení a vady vín, která se uskuteční v sobotu 10.12..2011 od 19h u nás ve vinném sklípku U žíznivého mnicha na Pekařské 70 v Brně.

Lekce je vhodná pro všechny. kteří by rádi zjistili, jak se boduje na výstavách a soutěžích vín.

Cena vstupenky je 250,-Kč. Nutná předchozí rezervace na skolaumnicha@seznam.cz. V případě rezervace "na poslední chvíli" prosím volejte 774 658 241.

Další info na: www.uziznivehomnicha.cz

Přijďte strávit přijemný sobotní večer nad sklenkou vína ve stylovém sklípku v centru Brna!

Těšíme se na vás.Veronika Svobodová a kolektiv vinného sklípku U žíznivého mnicha


Účinkují

Dvouhodinovým výkladem vás bude provázet certifikovaný sommelier pan Jan Sekanina. V průběhu večera přechutnáte 8 vzorků kvalitních vín z Moravy. V ceně je i malé občerstvení (v podobě sýrů, pečiva, čokolády či oliv), které bude podáváno k ochutnávaným vínům.

Lekce je vhodná pro všechny. kteří by rádi zjistili, jak se boduje na výstavách a soutěžích vín a jsou srdečně zvání i úplní vinní začátečníci :). Během večera také ochutnáte i nějakou tu "vadu" například oxidaci či "myšinu". Z mého pohledu je ale hlavní atrakcí večera tzv. trojkový paměťový test, kde si sami prozkoušíte vaše chuťové pohárky a zjistíte, jak úspěšný byste byl (či byla) degustátor! :)

Termíny