MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V AFI PALÁCI

Divadlo, Volný čas, Pro děti

V pondělí 5. prosince ve 14 hodin přijde do AFI Paláce Mikuláš s čertem a andělem, aby se postarali nejenom o hodné děti, ale tentokrát i o ty zlobivé. Celé odpoledne bude v režii divadla Mazec, které má pro děti nachystaný zábavný program se spoustou písniček a soutěží.

Divadlo Mazec pro malé i větší neposedné děti připravilo zábavné divadelní představení. Během mikulášského odpoledne budou moci děti soutěžit o krásné ceny v mnoha legračních soutěžích. Pro šikovné děti budou připraveny výtvarné dílničky, a co si malí umělci vyrobí, to si mohou odnést s sebou domů. Hodné děti, které předvedou Mikuláši, co umí, dostanou drobné dárečky od anděla. Ty zlobivé se musí před čertem mít na pozoru.

„Divadlo Mazec u nás není poprvé a věřím, že ne naposledy. Děti jsou vždy představeními divadla naprosto okouzlené. Do programu se neustále zapojují nejen děti, ale i někteří rodiče, což vytváří skvělou atmosféru. Děti se v rámci programu také budou moci nechat vyfotit se skupinou hrajících a tancujících trpaslíků a získat tak pěknou památku na letošní Vánoce,“  uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.
 
www.palacpardubice.cz

Termíny