Mikulášská s Perníčkem v obchodním centru Olympia Teplice

Pro děti

Nečekejte na Mikuláše až do pondělí a přijďte si užít zábavné odpoledne s panem Perníčkem již v sobotu 3. prosince 2011 v obchodním centru Olympia Teplice!

Obchodní centrum Olympia Teplice připravilo pro své návštěvníky dětskou show plnou překvapení a zábavy. Těšit se můžete na pana Perníčka a jeho kamarády, se kterými zažijete zábavné odpoledne v podobě her a soutěží o krásné ceny.

 

Mikulášské odpoledne se koná v sobotu 3. prosince 2011 v obchodním centru Olympia Teplice. Na všechny návštěvníky čeká Mikulášská nadílka, focení s Perníčkem a čerty, výherní tombola a další hry o zajímavé ceny. Návštěvníci s tvůrčím duchem se mohou vydovádět ve vánoční dílně, kde bude probíhat zdobení perníčků nebo malování hrnečků.

 

Akce se koná v sobotu 3. prosince 2011 od 14 hod v obchodním centru Olympia Teplice a je pro všechny návštěvníky zdarma.

 

Více informací naleznete na: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/mikulasska-s-pernickem.html

 

 Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce2002 av roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše37 500 m²nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

 

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 apatří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

 

Pro další informace kontaktujte:

 

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz

 www.cpi.cz

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420 417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Termíny