KELTPARÁDA

Hudba

 

Kelt Grass Band ve spolupráci s MK Litovel Vás zvou do Velkého sálu Záložny na další ze svých večerů s hudbou a tancem, který se uskuteční 3. prosince od 19. hodin, tentokrát pod názvem Keltparáda.

Neskromně prohlásíme, že značka KGB má v Litovli své jméno, takže zde nebudeme opakovat již několikrát zmiňované informace o naší kapele. Rádi bychom ale touto cestou představili naše taneční partnery, kterými jsou tanečníci (a tanečnice) ze souboru T. S. Máta z Dolan. Jedná se o soubor, který na taneční scéně působí neuvěřitelných 18 let a má za sebou řadu úspěchů. Tančí jednak klasické country tance, ale i tance britských ostrovů a cizí jim není ani clogging. Pro nás ideální partneři. Líbila se nám jejich filozofie a jejich zapálení pro věc, proto jsme po vzájemné dohodě zahájili spolupráci, která se, jak doufáme, protáhne na delší dobu. A plody této spolupráce Vám nabídneme právě 3. prosince. Nejenom, že uvidíte tradičně výbornou choreografii, ale tanečníci z Máty Vás rovněž zasvětí do tajů svého umění. Zároveň Vás provedeme časem a prostorem a ukážeme Vám, jak vlastně tradiční hudba Irska a Skotska ovlivnila vznikající americkou lidovou hudbu, zmíníme se i o Keltech na Moravě. O tom, že Vás čeká rovněž skvělé občerstvení, je snad zbytečné se rozepisovat.

Vážení přátelé, Kelt Grass Band i T. S. Máta se na Vás velmi těší a slibují, že se pokusí Vám nabídnout v čase adventním únik od předvánočního shonu v podobě cca 3 hodin hudby, zpěvu a tance. Vstupenky můžete zakoupit již tradičně v předprodeji v pokladně Městského klubu Litovel (www.mklitovel.cz), v TIC (Bavi) nebo na místě, ale to je samozřejmě spojeno s rizikem, že jiní již přišli před Vámi. Takže neváhejte, pevně věříme, že nebudete litovat. Vstupné 150 Kč, na místě +50 Kč.

PS. Na závěr nám dovolte, abychom touto cestou poděkovali pracovníkům MK Litovel za jejich velmi vstřícný přístup k aktivitám našeho souboru v Litovli.

Účinkují


KELT GRASS BAND, TANEČNÍ SKUPINA MÁTA

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny