Silvestrovské setkání přátel šamanismu + šamanský kurzík

Volný čas

Zveme Vás na Šamanský kurz ,který se koná od 30.12 2011 do 1.1.2012 ve Slavětíně u Slavonic. Pokud se nechcete účastnit kurzu zveme Vás na Silvestrovské setkání přátel šamanismu, které se koná v ten samý víkend na onom místě. Děti ,partneři zkrátka všichni jsou také zváni.
Je to vyjímečná událost , protože je přístupná veřejnosti .To znamená ,že se mohou kurzu účastnit i nezasvěcení ,kteří na semináři u Viery Polišenské nikdy nebyli. Což není díky pravidlům Viery jen tak jednoduché.

Viera Polišenská vede šamanské semináře již několik let ve svém studiu v Praze a pozor!!! semináře se stěhují a budou se od června roku 2012 konat u nás ve Slavětíně u Slavonic. Semináře jsou zaměřené na objevování našich skrytých schopností a poznávání vlastních možností, které nám pomáhají k harmonickému prožívání našeho života a vzájemných vztahů. Relaxační a meditační techniky vycházejí z technik používaných původními národy a jsou založeny na propojenosti přírody, těla, duše a ducha.

Program mimo kurzík nejenom pro neúčastníky kurzu bude následující:
Na Silvestrovský večer vyhlašujeme soutěž o nejlepší Silvestrovskou pochutinu ( tajné ingredience si každý přináší vlastní).Nový rok přivítáme ohněm a bubny (bubny také sebou kdo má :-)) a nebude chybět ani malování novoroční keramiky.
I vzhledem k šamanskému kurzu , se na této akci nebude popíjet alkohol!!!! Novoroční přípitek nás však namine :-)

Cena kurzovného je 2.000,- na osobu
Cena ubytování a stravy na celý víkend je 1.200,- na osobu . Děti za polovic do 4let zdarma.
Přihlášky a více info na emailu : radanak@centrum.cz ,nebo na tel.čísle 775906330

 

Účinkují

Viera Polišenská

Termíny