3/8 Animovaná ilustrace: ilustrací k pochopení textu

Volný čas, Pro děti

Poslední sobotní listopadové odpoledne v Galerii CZD bude patřit dětem! Pod vedením výtvarné umělkyně Veroniky Vlkové z NauGallery budou rozvíjet svoji tvořivost a fantazii.

Ponoří se do pohádky, budou psát, kreslit, hrát, nahrávat zvuky a natáčet obrazy. Výsledkem workshopu bude netradiční technikou vytvořená pohyblivá ilustrace, jejíž záznam si děti odnesou domů na památku.

Přijďte strávit příjemné odpoledne plné her a zábavy!

 

Workshop je určen dětem od 6ti do 12ti let s doprovodem.

Občerstvení na místě zajištěno.

Vstupné 40 Kč.

Účast na workshopu od 13:00 nebo 15:30 h je nutné rezervovat na adrese kamila.matejkova@czechdesign.cz, kam se také můžete obrátit s případnými dotazy.

 

Design for all/kreativní workshopy připravili dobrovolníci spolupracující s občanským sdružením CZECHDESIGN. Projekt je podpořen z komunitárního programu Evropské unie Mládež v akci. Workshopy budou v Galerii CZD probíhat pravidelně do dubna 2012.

www.czechdesign.czDesign For All / Kreativní workshopy připravili dobrovolníci spolupracující s občanským sdružením CZECHDESIGN. Projekt je podpořen z komunitárního programu Evropské unie Mládež v akci. Workshopy budou v Galerii CZD probíhat pravidelně do dubna 2012.

Termíny