2/8 Lepenka: ekologický materiál

Volný čas

Přijďte nahlédnout do světa obalového designu! Další ze série workshopů bude věnován kreativním obalům, jejich materiálům, možnostem zpracování a tvůrčím řešením.
Vyslechněte si přednášku předního českého obalového designéra Jana Činčery nebo si přijďte vytvořit papírový obal podle svojí fantazie.

*Program*
10.00 Jan Činčera: přednáška o obalovém designu
11.00 workshop pro pozvané ateliéry designu vedený designérem Janem Čapkem
14.00 papírová dílna s grafickou designérkou Radkou Pitrmucovou a sochařkou Dianou Winklerovou, vítězkou Mladého obalu 2011

Dopolední přednáška a odpolední dílna jsou otevřeny široké veřejnosti, odpoledne se budeme těšit i na děti, pro které připravíme speciální tvořivé úkoly. Skupiny více něž deseti osob si mohou rezervovat místa na emailu klara.mergerova[at]young-package.com Vstup volný!

Uvítáme všechny fanoušky soutěže Mladý obal, kteří mají chuť přijít si vyzkoušet práci s obaly nanečisto nebo chtějí začít pracovat na letošním zadání. Mladý obal 2012 bude vyhlášen ve 2. listopadovém týdnu. Více na www.mlady-obal.cz
Vyhlašovatel soutěže: Model Obaly.

__________________________________________________________
Design For All / Kreativní workshopy připravili dobrovolníci spolupracující s občanským sdružením CZECHDESIGN. Projekt je podpořen z komunitárního programu Evropské unie Mládež v akci. Workshopy budou v Galerii CZD probíhat pravidelně do dubna 2012.
www.czechdesign.cz

Termíny