adventní pobyt

Pro děti

Adventní pobyt na Šumavě s pečením pro maminky a programem pro děti

 

Zveme Vás na Šumavu na krásný předvánoční pobyt do jednoho z nejlepších hotelů pro děti v ČR. Program je připravený nejen pro děti pod vedením instuktorek, ale i pro maminky - pečení cukroví, výtvarné dílny apod. Konečná cena ubytování a  pro maminku + 1 - 2 děti je 3.590 Kč (včetně programu pro maminky), 16 hodin dětského programu 1.690 Kč, děti do 3 let bez programu zdarma!


Hotel stojí přímo na krásně opraveném historickém náměstí v Kašperských Horách na Šumavě. Nemusíte ale mít z náměstí obavy, je to velmi klidné horské městečko  s dobrou vybaveností, kde je všude pár kroků. 

 

V ceně pobytu je bohatá snídaně formou švédského stolu (také nabídka pro děti: přesnídávka, jogurty, piškoty, ovoce atd.). Pro obědy a večeře můžete buď využít plně vybavenou kuchyňku, která je v každém studiu nebo využít některou z místních restaurací - například nekuřáckou restauraci U Kašny přímo sousedící s hotelem, kde se můžete velmi dobře najíst i s miminkem nebo malými dětmi (navíc sem bez problémů dosáhne i dětská chůvička) nebo restauraci U Muzea (denně nabídka hotových jídel klasické české kuchyně). V obou zmíněných restauracích je možné zabalení vybraného jídla s sebou - poobědvat tak můžete v pohodlí svého pokoje.

 

Ubytováni budete v útulných, moderně zařízených studiích s vlastní koupelnou, plně vybaveným kuchyňským koutem (dvojvařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, potřebné nádobí a náčiní) a jídelním koutem, TV/SAT. Zdarma lze při rezervaci objednat dětské postýlky, židličky, vaničky a další vybavení pro nejmenší děti. K dispozici je také velký luxusní apartmán 100m2 (vhodný i pro dvě rodiny), na který se ale vztahují jiné ceny - rádi Vás budeme informovat na recepci

 

Pro děti je připraveno 16 hodin programu (po - čt od 10 - 11:30 a od 15 do 17:30) se spoustou her, pohybu, zábavy, výtvarných činností, výletu s lampiony za šumavskými skřítky, vše pod vedením našich zkušených instruktorek, maminky mohou odpočívat. Pro maminky jsme připravili vánoční pečení  - každý si odveze nejméně 3 druhy výborného cukroví. Možnost využít zdarma cvičení pro ženy (út + čt od 19 do 20 hodin - Bodystyling + Zumba).

 

Každý den od 17:30 do 20:00 je možné i s dětmi využít relaxační centrum pro posílení imunity před zimou - sauna, bylinková pára, vířivka, infrakabina.

 

Nabízíme za příplatek také relaxační a luxusní masáže.
Termíny