Olympia Mladá Boleslav slaví 10. narozeniny

Volný čas

Ve čtvrtek 17. listopadu 2011 se v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav koná velkolepá narozeninová oslava, která nabídne komická, hudební a taneční vystoupení. Hlavním hostem narozenin bude oblíbený zpěvák Ben Cristovao.

 

Obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav přichystalo zábavné odpoledne spojené s oslavou svých 10. narozenin. V rámci oslav vystoupí známá skupina šprýmařů Komici s.r.o., která předvede ty nejlepší kousky ze svého repertoáru. Zpěvák a finalista soutěže Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao vás naladí svými nejnovějšími písněmi a tanečním vystoupením.

 

Těšit se můžete na populárního moderátora Miloše Knora, zábavné vystoupení Rudy z Ostravy, komickou trapnomagii Richarda Nedvěda, soutěž pro diváky nebo bohatý program pro děti. Zlatým hřebem sobotního večera bude velkolepý ohňostroj, který proběhne přímo před obchodním centrem.

 

Přijďte si námi oslavit kulaté narozeniny a užít si jedinečnou zábavnou show!

 

 Akce se koná ve čtvrtek 17. listopadu 2011 od 16:00 hod. v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav a je pro všechny návštěvníky zdarma.

 

 Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:

Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001. Zákazníkům je k dispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27 000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.

 

Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Mimo vlastní automobily mohou zákazníci využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

 

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group):

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 apatří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

 

 Pro další informace kontaktujte:

 

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz

 www.cpi.cz

DTZ

Aleš Stupka

Centre Manager

tel.: +420 326 331 179

e-mail: ales.stupka@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Termíny