Rodinné konstelace - Muž a Žena ve vztahu

Volný čas

Vztah ženy a muže, zdroj radosti opory a síly pro většinu z nás na jedné straně a věčná záhada a jedna z nejsložitějších oblastí lidského bytí na straně druhé.


Potkáváme partnery a někdy  si rádi myslíme, že v soukromí dvou duší ale.. do vztahu s námi přichází vlivy z rodiny, všechny předešlé vztahy a zkušenosti, představy a stereotypy získané od společnosti.
Přidejme vztah naší vnitřní ženy a muže, tedy toho co je orientováno dovnitř a ven, toho co chce přijímat a toho co chce expandovat, toho co je něžné a to o co je agresivní, chcete li Jin a Jang a začneme rozumět tomu, proč uspořádávání této, jedné z nejzajímavějších oblastí lidského života, může být tak složité.

Někdy zjišťujeme že některé naše životní etapy se opakují a některé se nám dějí a my nemáme potuchy proč. Na úrovni rozumu někdy přesně víme co bychom chtěli a proč a přesto dosahování toho může být tak složité.
Seminář Žena a Muž ve vztahu nabízí zážitkovou formou možnost přijít na to jak tyto zmíněné aspekty které určují kvalitu našich vztahů ovlivňují právě Vás.Pro koho je seminář určen?
Seminář je určen všem těm, kteří nejsou spokojeni se vztahy ve své rodině či s tím, jak jejich život tyto vztahy ovlivňují.
Seminář je také inspirativní pro ty, kteří pracují s mezilidskými vztahy nebo se o ně zajímají.

Účast na semináři, s partnerem či bez?
Je v pořádku, když se semináře zúčastníte sami, bez dalších členů Vaší rodiny, ale stejně tak je v pořádku, pokud přijdou s Vámi. Protože budeme pracovat i s vlivy pocházejícími z minulých generací, je dobré, když si můžete zjistit co nejvíce informací o historii své rodiny v posledních 2 až 3 generacích. Důležité mohou být: předčasná smrt (cca do věku 40 let), sebevražda, rozvod, vážné předchozí či mimomanželské vztahy, incest, adopce, nehoda, vážná nemoc, tělesné nebo psychické postižení, těžký osud, válečná utrpení, emigrace, ztráta majetku, zločin, potraty atd...
Na semináři budeme pracovat s emočně náročnými technikami Rodinných konstelací, Dramaterapie a NLP, které jsou určené pro dospělé. Seminář není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči, může však být jejím vhodným doplňkem. Jestliže podstupujete jakýkoli druh léčby, informujte Vašeho lékaře nebo terapeuta o účasti na semináři.

Cena semináře: 900,-Kč, 1500.- Kč pro pár (přátelský nebo partnerský, 750.- Kč pro důchodce, studenty a osoby na RD

Datum a čas: 4. 12. 2011 (10:00 - 19:00)
Místo: Prostor 42 - Palackého náměstí, Praha 2
Cena: 900 Kč
Lektor: Yakeen Jiří Helus

Termíny