Silvestr - Jezdecké soustředění

Pro děti

Důležité upozornění pro všechny koníčkáře.

  Za několik dní se nám přiblíží okamžik, kdy starý rok 2011 předá vládu roku novému. Doma už budete mít rozbalené dárky, ale pod stromečkem na Ranič v údolí na Vás pořád ještě nějaké čekají. I my koníci se nemůžeme dočkat, co dobrého nám tento rok Ježíšek přinese.   A tak neváhejte a přijeďte rozbalovat.

  Tentokrát jsme pro vás připravili opravdu zajímavé novoroční dobrodružství. Silvestrovské putování vás provede příběhem Luckyho Luka po stopách pokladu Daltonových. Na cestě na vás bude čekat nesčetně nástrah a nebezpečných situací a záleží pouze na Vás, jestli chytíte tu správnou stopu k pokladu.

  Celý program bude probíhat formou zajímavého herního příběhu. Dopoledně se budete zdokonalovat ve westernovém ježdění na jízdárně a odpoledne se budete věnovat Lukovu dobrodružství opět s námi koňmi, ale tentokrát při plnění úkolů v okolí našeho ranče. Prožijete například stopování Daltonovy bandy, lasování banditů, zajímavý orientační závod a především hledání pokladu. Na závěr se všichni sejdeme u novoroční večeře a za zpěvu kytar a silvestrovského veselení, do kterého patří bohatý ohňostroj a popíjení rychlých špuntů, se přeneseme do roku 2012.

Už se na vás moc těšíme.

Za všechny koníky Ahoj Fíďa

 

Cena zahrnuje:

- dopravu na Ranč v údolí a zpět (minibus/vlak)

- celodenní stravu a pitný režim

- ubytování v hlavní budově a ve westernovém hotelu (všechny místnosti jsou vytápěné)

- využívání klubovny (taneční podložky, fotbálek, šipky, promítání výukových lekcí)

- westernový výcvik na koních v jízdárně

- vyjížďka do okolní přírody

- zapůjčení jezdeckého vybavení (sedlo, uždění, jezdecká přilba, atd.)

- celkový doprovodný program (táborová hra, originální pamětní placka, vánoční dárek, ohňostroj, silvestrovská hostina, atd.)

- instruktora westernového ježdění, odborný celodenní dozor

 

Kontakty

www.taboriste.cz

Termíny