Farmářské trhy v obchodním centru Olympia Teplice

Volný čas

Farmářské trhy v obchodním centru Olympia Teplice

 

 Obchodní centrum Olympia Teplice připravilo pro své návštěvníky listopadové farmářské trhy. Každý listopadový pátek budou na příznivce zdravého životního stylu čekat ty nejkvalitnější a nejlahodnější potraviny od skutečných farmářů a zpracovatelů ze Severočeského kraje.

 

 Občanské sdružení Český um – Artificium Bohemikum ve spolupráci s Olympia centrem Teplice připravilo pravidelné farmářské trhy probíhající celý měsíc listopad. Návštěvníci obchodního centra si tak budou moci výhodně nakoupit  prověřené  produkty a potraviny od dodavatelů z lokálních zdrojů.

 

 Farmářské trhy nabídnou sezónní českou zeleninu a ovoce, sýry, masné a uzenářské výrobky z tuzemských chovů zpracované místními řezníky, vajíčka, med, kvalitní chléb, sladké i slané pečivo, ovocné šťávy, české a moravské víno, regionální gastronomické speciality, ryby nebo houby. Všechny produkty budete moci zakoupit za přiměřené ceny a se zárukou kvality. Pohodlí nákupů na trzích zaručí i zázemí obchodního centra, kde můžete využít parkování nebo nákupy spojit s návštěvou oblíbených obchůdků či s posezením v kavárně.

 

 Speciální farmářský trh v pátek 11. 11. nabídne ochutnávku prvního letošního Svatomartinského vína od vinařů z Modrých hor (Velké Pavlovice, Bořetice, Němčičky) a z Chateau Lednice. Těšit se můžete také na studené i teplé zabijačkové speciality.

 

 Podzimní sklizeň je v plném proudu, proto nezůstávejte doma a vyrazte na farmářské trhy do obchodního centra Olympia Teplice! Farmářské trhy se konají každý listopadový pátek před obchodním centrem Olympia  Teplice od 13:00 do 18:00 hod.

 

 Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

 

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce2002 av roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše37 500 m²nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

 

 O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)

 

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 apatří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

 

 

 

Pro další informace kontaktujte:

 

 

 

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz

 

 www.cpi.cz

 

DTZ

 

Lucie Kittlová

 

tel.: +420 417 569 074

 

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

 

 

Crest Communications a.s.

 

Andrea Pitronová

 

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

 

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

 

www.crestcom.cz

Termíny