Kruh Hecate

Volný čas

Speciální seminář pro ženy, ve kterém budeme společně prozkoumávat tvář temné bohyně a její projevy v ženském životě. Ona je tou, která nás provádí zakázaným územím naší duše - tématy jako menstruace, sexualita, rozkoš, cykly smrti a zrození.


Temná luna je o dozrávání a převzetí zodpovědnosti za svůj život. A taky o obrovském soucitu, uzdravování a umění o-pouštění, kterého jsou ženy schopny. Dívá se do temné noci a vyzpívává živé maso nad kostmi. Je naší temnou sestrou v nitru a kontakt s ní nás obrozuje. Někdy přináší neklid a nebezpečí….tehdy, když se jí dobrovolně vzdáváme.

Temná bohyně je kněžka života a smrti. Ničí, aby mohla obnovovat. Konfrontuje nás s naším podsvětím a to, co vynáší ven, radostně objímá.

Program:

    rodinné a experimentální konstelace v ženském kruhu
    večerní rituál k uctění temné bohyně
    šamanské bubnování
    prožitková cvičení a kruhy sdílení

Cena akce (vstupné): 2.500 Kč
Informace a přihlášky: barbora@eastwick.cz, www.eastwick.cz

Barbora Nádvorníková šestým rokem v Praze pořádá a vede ženské skupiny, zaměřené na šamanské rituály, spiritualitu bohyně, pohanské svátky, experimentální a rodinné konstelace a ženský měsíční cyklus krve. Pracuje také s jednotlivci formou individuálních konzultací. Nabízím vytvoření přechodových rituálů inspirovaných pohanskými tradicemi, ale vycházejícími ze současnosti (menarche, předporodní rituál, svatební obřad, uvítání narozeného dítěte, rozloučení se zesnulou osobou, přechod k menopause a další). V loňském roce jsem založila projekt „Měsíc v nás“. V současnosti se účastním tříletého výcviku práce s tělem „Somatic Experiencing – léčení traumat podle P. Levina“.

    Datum a čas: 26. 11. 2011 (10:00) - 27. 11. 2011 (15:00)
    Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
    Cena: 2500 Kč
    Lektor: Barbora Nádvorníková

Účinkují

Lektor: Barbora Nádvorníková

Termíny