Nymburk plný strašidel

Volný čas, Pro děti, Turistika

Nová strašidla, nové úkoly, sladká odměna a pytel zábavy, to vše umocněno magickým datem. I tak by se dala popsat akce pro ty nejmenší Nymburk plný strašidel. Populární hra po městě se uskuteční už počtvrté a to opět pod taktovkou skautského střediska Krahujec Nymburk a Komunitního volnočasového vzdělávacího centra (KVVC). „Předchozí ročníky sklidily četné pochvaly z řad malých účastníků, kterých se za strašidly pokaždé vydalo několik stovek.“, zhodnotila akci organizátorka Kateřina Doležalová.

Akce probíhá v pátek 11. listopadu od 17:00 do 20:00. Odstartovat je možno až do 19:30 z úvodního stanoviště v podloubí radnice na náměstí Přemyslovců. Startovné je stanoveno na 20 Kč. Následně účastníci obdrží průvodku a můžou se vydat k některému z osmi stanovišť, kde je očekávají strašidla s rozličnými úkoly a aktivitami. Až děti obejdou alespoň sedm z nich, můžou si vyzvednout odměnu na finální zastávce v podloubí u pošty na náměstí Přemyslovců.

Současně s hrou po městě probíhá soutěž o věcné ceny, které získají děti s nejpovedenějšími strašidelnými kostýmy. Zájemci se můžou nechat vyfotit v průběhu akce a vítězné fotografie poté budou vyvěšeny na internetových stránkách www.krahujec.cz či ve výloze skautského domu Tyršova č. 172 spolu s dalšími instrukcemi.

„Srdečně vás a vaše děti zveme na příjemnou podvečerní procházku za strašidly. Všichni rarášci, nárožníčci a zejména hladový drak se už nemůžou dočkat vaší návštěvy.“, doplnila Doležalová.

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.krahujec.cz

Termíny