Dýňodlabání aneb Halloween v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav

Volný čas, Pro děti

 

 

V sobotu 29. října 2011 se v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav koná zábavné halloweenské odpoledne spojené s možností vydlabat si svoji vlastní strašidelnou dýni. Návštěvníci obchodního centra se mohou těšit na halloweenskou maskérnu nebo na návštěvu pravých halloweenských strašidel.

 

 

 

Již tuto sobotu se nákupní centrum Olympia Mladá Boleslav promění v čarodějné prostředí, kde na návštěvníky bude čekat 150 kusů oranžových dýní, ze kterých si mohou vyřezat ty nejlegračnější halloweenské symboly na světě. V duchu strašidelných oslav proběhne také výroba tajemných masek v halloweenské maskérně. Tam si i ti nejmenší návštěvníci mohou vytvořit tajuplný převlek a užít si spoustu zábavy.

 

 

 

Připraveny budou i soutěže a ti nejšikovnější mohou změřit síly v napínavé hře Plovoucí jablko. A protože je Halloween svátek plný duchů a přízraků, do obchodního centra Olympia v Mladé Boleslavi přijede i hrůzostrašná rodinka.

 

 

 

Přijďte si vyrobit masku, zasoutěžit o ceny, či vydlabat dýňového strašáka a oslavit Halloween!

 

 

 

 Akce se koná v sobotu 29. října 2011 od 14:00 hod. v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Termíny