Jak přežít svou práci

Volný čas, Turistika

Soukromá instituce pro vzdělání a osobnostní rozvoj TOP LEARNING si Vám dovoluje nabídnout systém víkendových setkání s cílem

 "Jak přežít svou práci"

Úvodní víkendový pobyt k celoročnímu komplexnímu harmonizačnímu a ozdravnému programu pro každého z Vás, kteří máte náročné zaměstnání či se nalézáte v náročnějším období svého života.

 Co Vás čeká:

  • Pobyt v krásném prostředí Šumavy (Churáňov - doprava vlastním autem či v dosahu autobusu)
  • Péče o tělo i duši, a to nejen formou krátkodobé relaxace, ale  zejména formou cílené radostné práce na sobě, která s sebou přináší celkové zlepšení kondice, zdraví a života.
  • Společné i individuální chvíle s cvičitelkami a odborníky v intimní a přátelské atmosféře malé skupiny.

Program:

  • Úvod do cvičení pilates v malé skupině, osobní péče trenérky zaměřená konkrétně na problémy Vašeho těla, individuální  tréninkový program.
  • Úvod do psychosomatiky, souvislosti prožívaných emocí a stavu těla, zkušenostní cvičení, hledání cest k prožívání pohody v životě, individuální rozhovor nad zkráceným grafologickým rozborem Vašeho písma (dle přání), kde  je možno nalézt oblasti přetížení a zároveň zdroje síly či kompenzace.  
  • Podle počasí úvodní instruktáž a tréninková procházka v přírodě formou druhého nejkomplexnějšího sportu - Nordic Walkingu nebo nácvik hluboké relaxace a prvky jógového cvičení pro běžné dny.  

Na co se můžete těšit na příštích pěti navazujících setkáních? Opět víkendy plné aktivity i odpočinku, motivace a náměty, jak systematicky na sobě pracovat, pozorování zlepšování kondice, nácvik automasáží i masáže od profesionálů, nácvik bleskové relaxace, co umí kreativita, jak zlepšit funkce mozku a samozřejmě pobyt v příjemném prostředí, co nejvíce v přírodě, v přátelské atmosféře a dle možností a potřeb i individuální konzultace.

Lze zaslat i jako dárkový poukaz!

Termíny