NOČNÍM NAKUPOVÁNÍM V AFI PALÁCI PROVEDE PETR VONDRÁČEK

Volný čas

Již tento pátek 21. října 2011 od 21 do 24 hodin budou mít zákazníci AFI Paláce jedinečnou příležitost zjistit, jaké to je nakupovat v noci. Nebude to ale obyčejné nakupování. Nocí plnou zajímavých doprovodných programů a atraktivních slev z aktuálního sortimentu AFI Paláce provede známý herec, hudebník a moderátor Petr Vondráček. AFI Palác se promění v jazzový klub s přehlídkovým molem a koktejlovým barem. Nakupování zpříjemní také vystoupení jazzové kapely Puzzle Jazz a módní přehlídka za účasti vítězek České Miss a oblíbených modelek Ivety Lutovské a Elišky Bučkové.

„Noční nakupování je velmi oblíbené po celém světě a v Pardubicích se uskuteční úplně poprvé. Doufáme, že si lidé z Pardubic a okolí tuto jedinečnou akci užijí a že jim alespoň na pár hodin pomůže zapomenout na typicky sychravé podzimní počasí. Pokud se noční nakupování bude líbit, rádi s z něj uděláme každoroční tradici,“ uvedla marketingová manažerka AFI Paláce Zuzana Kubíčková.

Pro tuto noc je pro zákazníky připravena celá řada slev ve většině obchodů, zajímavých akcí a ochutnávek. Návštěvníky naladí jazzová kapela Puzzle Jazz a nové módní kolekce předvedou modelky Eliška Bučková a Iveta Lutovská, která se dokonce v Pardubicích nedávno vdala. Na své si přijdou i milovníci koktejlů, hudby a tance.

Protože se noční nakupování uskuteční v pátek, mohou se návštěvníci AFI Paláce zastavit na koktejl či sklenku sektu a dál pokračovat v páteční zábavě v klubu nebo na diskotéce.

www.palacpardubice.cz

Účinkují

Petr Vondráček - herec, hudebník a moderátor

Další dokumenty k akci

  
Termíny