Kurz tantrické masáže

Volný čas


Tantrická masáž přináší harmonii a uvolnění díky lepšímu poznání vlastní intimity. Dává radost z prožívání sebe sama skrze dotyky, probouzí naši citlivost a navrací nás k původní přirozenosti cítění a prožívání. To o co usilujeme na semináři, je věnovat Vám možnost prohloubit ve Vašem vztahu intimitu, otevřenost a nové vzájemné poznávání pomoci tantrické masáže.


Tantrická masáž odhaluje kouzlo a vznešenost dotyku, skrze který se můžeme přenést do svých hlubin a tak intenzivněji a dokonaleji vnímat a objevovat stavy plné štěstí, rozkoše a životní jiskry. Tantrická masáž přináší harmonii a uvolnění díky lepšímu poznání vlastní intimity. Dává radost z prožívání sebe sama skrze dotyky, probouzí naši citlivost a navrací nás k původní přirozenosti cítění a prožívání. Znalost a praktikování tantrické masáže vede k prohloubení milostného vztahu a jeho harmonizaci. Díky ní můžeme sledovat čisté a láskyplné vzájemné splynutí. Tantrická masáž nám umožňuje naladit se na milovanou bytost, vnímat její ojedinělost, probouzet k ní obdiv a tak podporovat její hodnotné vlastnosti a v ideálním případě se s ní ztotožnila zažívat stav propojení mužského a ženského aspektu. Skrze dotyk odhalujeme vnitřní svět radosti a lásky.

Při výuce tantrické masáže vás lektoři budou učit krok za krokem správný postup této jemné a delikátní masážní techniky a to nejen po technické stránce, ale naučí vás také jak probouzet správný vnitřní postoj a přístup, který je pro tento typ masáže nesmírně důležitý a který přináší její skutečné účinky. Kromě výuky a praxe tantrické masáže, se s vámi lektoři podělí také o teoretické základy tantrické filozofie, některá jednoduchá tantrická cvičení a další zkušenosti z mnohaleté praxe v oblasti sexuality, vztahů, partnerství, lásky a tantry.

To o co usilujeme, je věnovat párům možnost prohloubit v jejich vztahu intimitu, otevřenost a nové vzájemné poznávání pomoci tantrické masáže.

Přijďte obohatit váš život o nové společné prožitky
a znalosti, které pak můžete společně rozvíjet!

Program semináře:
zasvěcení do techniky a principu tantrických masáží s názornými ukázkami
vlastní praktické procvičení tantrických masáží v páru
cenné informace z oblasti tantry, sexuality, vztahů
vysvětlení jednotlivých prvků, které předchází nebo završují samotnou masáž (postoj, harmonizační cvičení atd.)

Cena akce (vstupné):
pár - 3500Kč/osoba (3200 Kč při přihlášení do 14.10.)
jednotlivec - 3800Kč (3500 Kč při přihlášení do 14.10.) Pro jednotlivce nezaručujeme patnera/parterku pro zkoušení masáže, zajistíme možnost vzájemné domluvy s účastníkem/účastnicí kurzu, kteří také přijdou sami.


Jméno lektora:
MgA. Eliška Galia Linkovová

Informace o lektorovi:
Eliška pochází z Brna, kde také prošla prvními čtyřmi roky kurzu jógy. Od roku 2003 se intenzivně věnuje tantře, kterou začala později spolu s Eduardem Seleou vyučovat. Odstěhovala se do Prahy, kde pokračuje také s vedením kurzů jógy. Věnuje se také ráda orientálnímu tanci a pořádá prožitkové semináře a kurzy Šakti skupiny určené výhradně pro ženy. Eliška je majitelka tantrického masážního salonu Lakshmi, který právě slaví 4 roky své existence.

Datum a čas: 28. 10. 2011 (09:00) - 30. 10. 2011 (18:00)
Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
Cena: 3800 Kč
Lektor: MgA. Eliška Galia Linkovová

Účinkují

Lektor: MgA. Eliška Galia Linkovová

Termíny