DIASHOW-TURNÉ česko-rakouské dvojice Miloše a Kateřiny MOTANI podzim 2011

Výstava, Volný čas

Diashow  Tajemství pouště  netušené krásy amerického jihozápadu

Manželé Kateřina a Miloš MOTANI žijící od roku 1989 v Rakousku se již dlouhou řadu let věnují fotografování. Jejich tvorba je zaměřená na detailní vystižení různých podob, forem, tvarů a BAREV PŘÍRODY. Jejich fotografie překvapují nejen vysokou technickou kvalitou, ale hlavně svojí atmosférou zachycující pomíjivé okamžiky HRY SVĚTLA A STÍNŮ, které příroda nabízí. 
Tématicky se dvojice Motani zaměřuje zejména na oblasti pouští a polopouští. Ojedinělou diashow prezentují s úspěchem jak v České republice tak i v zahraničí. Díky nejmodernější digitální technice se vydáte na cestu společně s nimi. 
Diashow vás zavede na JIHOZÁPAD USA. Úchvatné FOTOGRAFIE ze známých i odlehlých částí Kalifornie, Nového Mexika, Arizony a Utahu jsou doprovázeny HUDBOU inspirovanou indiánským etnikem doposud žijícím na tomto území a českým komentářem Kateřiny Motanové. Po shlédnutí jedinečného fotografického pásma možná i vy odhalíte TAJEMSTVÍ pouště a poznáte, jak rychle dovede poušť vyvolat ZÁVISLOST, které se mnozí nezbaví po celý svůj ŽIVOT... 

Jako nejlepší přednáška oceněno cenou cestovatelů HANZELKY A ZIKMUNDA na prosiměřickém festivalu CESTY 2006.

Diashow doplňuje obrazová KNIHA „TAJEMSTVÍ POUŠTĚ“

Předprodej:   Kino Miloše Formana, Jeníkovská 138, tel: 327 312 215, kinocaslav@seznam.cz

Informační  centrum, Žižkovo náměstí, tel: 327 300 265, info@meucaslav.cz

Kontakty

www.turistika.cz

Termíny