DIASHOW-TURNÉ česko-rakouské dvojice Miloše a Kateřiny MOTANI podzim 2011

Výstava, Volný čas

Diashow ČILE PO CHILE  POUŠTÍ A PRALESEM AŽ NA KONEC SVĚTA

Chile je krajina plná  kontrastů, od každého kousek - kus pouště, kus moře, laguny, solná  jezera, sopky, gejzíry, kaktusy, palmy, ostrovy, hluboké pralesy, pravěké araukárie, ledovce. Přístavy pulsují životem, zapadlé vesnice dýchají poklidem, ledková městečka a tajemné geoglyfy minulostí. Na severu se rozkladá nejsušší poušť světa Atacama a tam úplně na jihu leží Ohňová země - konec světa. 

V první etapě  napříč severním CHILE procestujete s Kateřinou a Milošem MOTANI nejsušší poušť světa ATACAMU. Pokocháte se pohledem na úchvatná solná jezera, tyrkysové LAGUNY, zasněžené sopky, Údolí měsíce aGEJZÍRY El Tatio. Podíváte se do pulsujících přístavů, zapadlých vesnic, opuštěných LEDKOVÝCH MĚST i na záhadné geoglyfy.

V druhé etapě  se vydávají oba cestovatelé směrem na jih. Na cestě  vyhledají pravěké ARAUKÁRIE, jezera, vodopády a zajímavé jeskyně. Celý den tráví v mapučské vesnici. Po čtyři dny a tři noci plují lodí mezi četnými FJORDY a pustými neobydlenými ostrovy. Na větem a dešti bičovaném jihu na ně čekají skalnaté hory, LEDOVCE, stáda divokých lam, tučňáci a staré lodní vraky. U domorodců obdivují chuť do života i přes psí počasí. Plaví se až do OHŇOVÉ ZEMĚ.

Kateřina s Milošem prožívají po obě cesty úsměvné, útrapné  i napjaté chvíle. Vidí spousty nejrůznějších ZVÍŘAT, o jídlo se dělí s toulavými psi a spát chodí s POUŠTNÍMI LIŠKAMI. Jejich poslední dny v Chile jsou nabité nečekanými dramatickými událostmi. Večer u rozbouřeného moře pak Kateřina s Milošem zažívají, jaké to je tulit se s malými LACHTANY

Nejnovější fotograficko-filmová  diashow Kateřiny a Miloše MOTANI z cesty napříč nejrozmanitější zemí světa, prošpikovaná spoustou veselých i napínavých příběhů.  
Předprodej:   Kino Metropol, Sokolská 25, tel: 585 222 466 

Kontakty

www.turistika.cz

Termíny