ADEPTKY NA ČESKOU MISS SE BUDOU HLEDAT VE STŘEDU V GALERII HARFA

Volný čas

Ve středu 19. října 2011 bude v Galerii Harfa završena série castingů do České Miss. Poslední casting se uskuteční od 15 hodin a provádět jím bude Jitka Válková, vítězka České Miss 2010. Slavnostnímu finálovému večeru předcházely další veřejné krajské castingy, které probíhaly od 5. října 2011 v  nejnavštěvovanějších obchodních centrech ve všech 14 krajích republiky. 

Casting v Galerii Harfa nabídne zajímavý doprovodný program - pěvecké vystoupení České Miss 2010 Jitky Válkové a přehlídku módních trendů jaro/léto 2012. Zájemci si mohou prohlédnout např. novinky v líčení a vlasové kosmetice. Na závěr castingu budou vyhlášeny nejkrásnější dívky, které postoupí do semifinále. Na základě jeho výsledků budou vybrány finalistky, které budou na jaře 2012 bojovat o titul Česká Miss 2012, Česká Miss World2012 aČeská Miss Earth 2012.

Úspěch v této soutěži je pro dívky obrovskou životní šancí i výzvou. Vítězkám se otevírají nové příležitosti, ať už studijní nebo pracovní v Česku i v zahraničí. Reprezentují také naši republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth.





Účinkují

Jitka Válková, vítězka České Miss 2010





Termíny