WORKSHOP CREATIVE IDEAS

Volný čas

== KAPACITA WORKSHOPU JE OMEZENA NA 15 MÍST, REZERVACE MÍSTA NUTNÁ na emailu : denisa.jandova@czechdesign.cz ==

V rámci celoročního programu Design For All workshopů vám CZECHDESIGN ve spolupráci s projektem Visual Manual přináší


11:00 - 17:00, 15. ŘÍJNA -- WORKSHOP, kapacita 15 lidí, vstup 300,- Kč


WORKSHOP CREATIVE IDEAS
________________________
Po čtvrteční přednášce /http://www.facebook.com/event.php?eid=269471726418762&ref=ts / následuje Workshop Creative Ideas, opět pod vedením Lukáše Dlabaji v rámci projektu Visual Manual. Je určen pro ty, kteří chtějí pod profesionálním vedením zažít den v kůži art directora. Přinášíme vám jedinečnou možnost v týmu vymyslet a zrealizovat zadaný projekt od brainstormingu až po finální verzi nápadu. Můžete si s kolegy vyzkoušet aplikaci různých strategií a tipů, které budou v úvodu workshopu vysvětleny. V závěru každý tým odprezentuje svůj návrh před ostatními a bude hodnocen art direktory z reklamních agentur, kteří se konečné prezentace zúčastní. Nejlepší skupina bude oceněna.

>cílová skupina, kanály, originalita, způsoby prezentace a další<

___________________________________________________________

LUKÁŠ DLABAJA copywriter a idea maker. Vystudoval Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, obor Multimediální komunikace. Během studia byl zasvěcen do reklamy v MarkBBDO, kde vymýšlel kampaně osm let. Poté působil v reklamní agentuře Young&Rubicam a následně několik let v agentuře Leo Burnett. Získal několik cen v kreativních soutěžích. Později odešel z velkých reklamních agentur a zakládá the.Work, nezávislý prostor pro kreativitu bez využití médií. Vyzkoušel si práci na online kampaních a možnosti guerilla marketingu. V současné době působí jako freelancer v rámci the.Work.

VISUAL MANUAL je projekt, který umožnuje studentům uměleckých škol (fotografům, ilustrátorům, grafickým designérům, architektům, apod.) představit svá díla v prostorách DOXu formou sebeprezentací. Projekt se realizuje čtyřikrát do roka, kdy přednášející představují svou tvorbu formou promítání, hovoří s obecenstvem o svých zkušenostech ze zahraničních stáží nebo o vzniku zrealizované zakázky.Design For All / Kreativní wokrshopy připravili dobrovolníci spolupracující s občanským sdružením CZECHDESIGN. Projekt je podpořen z komunitárního programu Evropské unie Mládež v akci. Workshopy budou v Galerii CZD probíhat pravidelně do dubna 2012.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.Partneři:
Visual Manual
Mamacoffee

Termíny