Jean Michel Jarre - Legendární klávesový mág

Volný čas, Hudba

Světoznámý francouzský hudební tvůrce Jean Michel André Jarre, průkopník stylu New Age, navštíví již po třetí Českou republiku, aby oslnil své příznivce dalším ze svých velkolepých koncertů. Tentokrát budete mít možnost shlédnout jeho vystoupení v Brně v KAJOT ARENĚ - bývalé hale Rondo.

Jean Michel André Jarre se narodil v Lyonu ve Francii a již od raného dětství byla jeho láskou hudba. "Hudba je odrazem duše. Je to jako ticho snů, spojení mezi fantazií a realitou. Hudba je zvukový záznam života," uvedl Jarre během své poslední návštěvy České republiky.

Zlom v Jarreho kariéře nastal v roce 1976, kdy se dostal na vrchol hitparád po celém světě s průlomovým albem Oxygene, které znamenalo nejvýznamnější počin pro elektronickou hudbu a její historii.  Díky tomuto albu dosáhl celosvětového uznání, což mělo za následek i rekordní úspěch v prodeji desek, který se vyšplhal na 12 miliónů hudebních nosičů.

Jean Michel Jarre, fenomenální impresionista rockové elektroniky proslulý gigantickými koncerty a velkolepou audiovizuální show, navštíví nyní po Praze a Liberci druhé největší město České republiky Brno.


Kontakty

www.jvsgroup.cz

Termíny