Akce permanentka Sauna + fitness a Zumba k tomu

Volný čas, Sport


                                                Chodíš rád do sauny ?

                                             ( Finská - Aromá -  Pára )

To vše za jednu cenu ,  podle tvého výběru  a nálady . Jedno jak se dlouho budeš saunovat a kde . To vše získáš s permanetkou do fitness Park Hostivař . 

                  Jedna cena a k tomu všechny hodiny a výhody

                  arobiku , zumby , yógy , spinningu , nebo posilovny 

                                       záleží jen na Tobě .

Sauna a vířivka  

Prohřátí v sauně nad normální tělesnou teplotu je nejen příjemný odpočinek. Zatímco se vyhříváte, tak se Váš organismus regeneruje a celý proces se změnou teplot má příznivý vliv na Vaše zdraví. Potit se doma pod duchnou - to už je pozdě. Sauna má totiž především preventivní účinek, protože se Vaše tělo při saunování detoxikuje a ničí se v něm zároveň choroboplodné bakterie a viry, čímž si tak zvyšujete jeho odolnost proti virózám a nachlazení. A nejen to. Víte, že saunování působí příznivě také na nervovou soustavu, tlumí migrénu a nervozitu, tísnivé pocity či nespavost? Přijďte a vyzkoušejte jeho blahodárné účinky!

Venkovní sauna s vířivkou  

Slovo sauna je finského původu a označuje malé stavení, které se vytápí a používá jako ohřívárna. Venkovní sauny coby malé sruby byly rozšířené hlavně na finském venkově. Abyste zažili ten slastný pocit saunování v dřevěné klasické venkovní sauně, nemusíte odcestovat do Finska, můžete popojet třeba jen pár stanic metrem, kousek autobusem a už si můžete dobíjet baterie a regenerovat svůj imunitní systém. Po použití sauny na Vás čeká nejen příjemné ochlazení, ale zároveň i masáž ve vířivce, která má příznivé účinky i na Váš krevní oběh. Prostřednictvím mnoha trysek promasírujete kůži a uvolníte svaly a k dokonalému pocitu štěstí už Vám nebude nic chybět. Nezapomeňte vypocené tekutiny doplnit v našem baru, kde si můžete dopřát mnoho druhů nápojů a s přáteli si sdělit své zážitky.Příjemné chvíle můžete trávit také posezením na terase.

Naše vířivka Vám umožní vychutnat si maximální prožitek a relaxaci, protože proudy vody z trysek Vám dopřejí podvodní masáž páteře, kloubů a svalů a bublinky dodají Vaší kůži potřebný kyslík. Svým pohybem působí na nejhlubší vrstvy vaziva, čímž se prokrvuje pokožka a regeneruje tak celé tělo. Při pravidelném používání vířivky se Vám z těla odplaví toxíny. Pravidelné návštěvy vířivky a pokožka bude naprosto hladká.

Dále můžete využít Tepidarium a Osmanskou parní lázeň  

Tepidarium je typ suché regenerační lázně, provozované při teplotě 38-45°C. Tepidaria využívají sálavého tepla, které přechází do těl ze sedacích ploch a stěn. Toto sálavé teplo je doplněno o teplo, přiváděné do prostoru lázně ohřátým vzduchem obohaceným o vonné esence. Tepidarium je vybaveno světelnou terapií, při které dochází k pozvolné změně barevného spektra, což přispívá k úplnému uvolnění a relaxaci těla i mysli.

Osmanská parní lázeň je provozována při teplotě 42-44°C a 100% vlhkosti vzduchu. Do lázně je přiváděna pára obohacená o vonné esence. Lázeň blahodárně působí na horní cesty dýchací, nervovou soustavu a psychiku člověka. Při pobytu v lázni dochází k úplnému prohřátí organismu a kompletnímu uvolnění a relaxaci těla i mysli.

Doporučená doba pobytu v těchto lázních činí 15-20 minut. Po ukončení prohřívání je vhodné ochlazení organismu v relaxační sprše či ochlazovacím bazénku. Následně je doporučena relaxace v odpočívárně po dobu minimálně 30 minut. Po odpočinku je možné lázeň a následnou relaxaci opakovat. Doporučují se však maximálně tři cykly.

Termíny