Seminář Cesta k sobě

Volný čas

Téma semináře: Obejmi svůj strach a uzdrav svá vnitřní zranění

Všichni chováme mnoho různých přesvědčení, která nám brání být tím, čím chceme být. Tato přesvědčení si vytváříme už v ranném dětství. Čím více nám tyto způsoby myšlení škodí, tím více se je snažíme skrýt. Čelit všem svým „nedostatkům“ vyžaduje velkou odvahu a trpělivost, protože se často dotkneme starých zranění. V mnoha případech, abychom se ochránili před těmito zraněními, si začneme vytvářet masky, za které se schováváme a tak bráníme tomu, abychom našli skutečnou příčinu svých problémů. Velmi častou maskou bývá právě náš strach.  Pokud se naučíme rozpoznat tyto masky u sebe i u druhých, začneme hledat způsoby, jak je léčit a transformovat. Tak se můžeme naučit znát sama sebe a co možná nejvíce se přijmout.

Budeme zjišťovat, které z pěti základních zranění – odmítnutí, opuštění, ponížení, zrada a křivda, se objevují ve vašem životě a do jaké role vás staví, za jakou maskou je ukrýváte. Naučíme se jak přijmout svůj strach a jak využít toho, co nám říká, abychom mohli cítit svou vnitřní sílu a s odvahou si přirozeně užívat života. Čeká vás cesta vědomá, prožitková i tvořivá.

Seminář je určen pro všechny, kteří již nechtějí, aby je vlastní strach  ovládal, omezoval a znemožňoval jim  příjemný život. Kteří chtějí být sami sebou, objevit netušené možnosti v sobě. Kteří chtějí odložit své masky a naplno prožívat svůj život … Vy rozhodujete o svém životě. Když si uvědomíte svoji moc a sílu, začnete důvěřovat svým pocitům, vyjasníte si i své myšlenky a emoce. To je cesta k léčení, sebepřijetí, to je cesta k lásce a spokojenosti. Více informaci na www.cestakduze.webnode.cz

Účinkují

Seminářem provází Světluška Radka Hubeňáková

Další dokumenty k akci

  
Termíny