Podzimní trabantiáda v obchodním centru Šestka

Volný čas

Nenechte si ujít zahájení 13. trabantiády na střeše OC Šestka! Přijďte se podívat na tradiční i zcela unikátní vozy značek Trabant, Wartburg či Barkas. V pátek 7. října 2011 se na parkovišti obchodního centra Šestka sjede téměř stovka těchto východoněmeckých vozítek, která zde zakončí spanilou jízdu Prahou.

Všichni milovníci těchto nezničitelných a nestárnoucích vozů se mohou těšit na trabanty a vozidla koncernu IFA jak v úplně původním stavu, tak i v různých úpravách od kabrioletu, vojenské verze přes limuzínu či různé jiné úpravy jako například kvalitní hudební aparatura, neonové podvozky či roztomilé zbarvení.

13. podzimní trabantiáda bude zahájena v pátek 7. října 2011 od 18:30 do 19:30 hod na parkovišti obchodního centra Šestka. I když už bude po západu slunce, světla na střeše je dostatek – není třeba se bát, na auta půjde určitě vidět! Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací naleznete zde: http://www.oc-sestka.cz/akce/podzimni-trabantiada-v-patek-7-10-.html

 

Základní informace o obchodním centru Šestka:

 Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než27.500 m2nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická, Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

 

O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

 

Pro další informace kontaktujte:

 CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz 

www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.

Romana Petráňová

Marketing Manager OC Šestka

tel.: +420 225 023 102

e-mail: romana.petranova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny