Vítání zimy Cartonnage + Pearl Jam Tribute Band +Projekt DVA

Hudba

11. listopad  19:30 - 23:55 HRAD LOKET SÁL VSTUP ZDARMA
http://www.facebook.com/pages/hrad-Loket/235878558249?v=wall

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ 456 VE SPOLUPRÁCI S HRADEM LOKET POŘÁDÁ:

Cartonnage

http://bandzone.cz/cartonnage
http://www.cartonnage.cz/
http://www.myspace.com/cartonnage

Pražská electro-popová formace Cartonnage, kterou tvoří producent Armin Effenberger a zpěvačka Vanda Choco má za sebou úspěšné , hudební kritikou oceňované album Curiously Connected,( 2008 EMI/Escape ) , za kterou získala cenu časopisu Filter a byla nominovaná na ceny Anděl a Tv Očko. Jako objev české klubové scény byla v loňském květnu vyslána na prestižní francouzský festival Europavox v Clermont Ferrand, na podzim otevírala v pražském veletržním paláci festival Electronic beats. Dále natočila vokální reedit skladby 257.zero s Mobym. Novy videoklip k singlu Patisserie postoupil do hlavní soutěže na filmovém festivalu v Holandsku. V současné době Cartonnage vydali pod vlastním labelem EARecords nové album I'm Not Your ComputerPearl Jam Tribute Band
http://www.nojam.net/
Počátek kapely No Jam z Mladé Boleslavi sahá na přelom února a března roku 1999. Honza Tříška (zpěv) se bavil se svým spoluhráčem Danem Hurtem (kytara) v kapele Testese o tom, že by rádi hráli písně od Led Zeppelin. V kapele byl také Ondra Vaněk, který však jednou zahrál jednu píseň od Pearl Jam (zde se pamětníci nemohou shodnout – buď to bylo Corduroy nebo Jeremy:) a Honzovi se to i přes nepochybné nedostatky v interpretaci zalíbilo, a tak se začal pídit po dalších skladbách. Po nějaké době se v hospodě seznámil se Štěpánem Ulmanem (bicí), který tehdy hrál ve školní kapele s Honzou Kubíkem (kytara). Nakonec se Honza T. se Štěpánem domluvili, že spolu budou hrát písně od PJ. První sestava tedy byla Honza T., Dan, Štěpán a Honza K., tj. bez basy. Tu chvíli obsluhoval Karel Neumann, se kterým zpíval Honza T. v Bimbas Bandu. Pro Karla však nebyly Pearl Jam tou pravou krevní skupinou, takže ho po bezbasovém období nahradil Jirka Ort. S ním se seznámil Dan v hospodě Černá Růže, kde v tu chvíli byl i Ondra Medůna (kytara). Ten se ke kapele přidal až na jaře roku 2001. V létě 2005 od nás odchází Honza Kubík, který je zaneprázdněn svým studiem v zahraničí. Nahrazuje ho Michal Ondráček, který s námi už občas hrál. Nyní je sestava stabilizovaná v této podobě:

Honza Tříška – zpěv, harmonika (dále působí v kapele Syndrom)
Dan Hurt – kytara
Štěpán Ulman – bicí
Jiří Ort – basa
Ondra Medůna – kytara, vokály
Michal Ondráček - kytara

No Jam vznikl pro radost z hraní, Pearl Jam jsou pro nás nejoblíbenější kapelou. Repertoár se skládá převážně z jejich písní (viz playlist), pouze pokud je čas a nálada, rádi si zahrajeme i několik kousků např. od Santany a taky několik vlastních skladeb, na které se jindy kvůli nabitému časovému plánu nedostane. Hrajeme po klubech a festivalech od Ostravy po Aš, máme za sebou i vystoupení před slavnými Napalm Death.

Projekt DVA - ALTERNATIVA / HORNÍ SLAVKOV

Účinkují

Cartonnage + Pearl Jam Tribute Band +Projekt DVA

Termíny