Závody s jezdcem F1 v obchodním centru Olympia Teplice!

Výstava

 

Přijďte 1. října do obchodního centra Olympia Teplice a změřte své motokárové umění s jezdcem F1 Janem Charouzem! Začíná zde totiž výstava rychlých vozů Formule 1 a v sobotu 1. října se zde budou konat motokárové závody.

Na výstavě mohou návštěvníci obchodního centra obdivovat vozy týmů McLaren, Prost Acer nebo Jordan Gran Prix, ve kterých závodili automobiloví jezdci zvučných jmen, jako jsou Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Ricardo Zonta nebo český automobilový jezdec Tomáš Enge. K vidění bude také motokárový závodní vůz společnosti Wasabi Kart. Milovníci motosportu si jistě nenechají ujít formuli F3 Delfín II, která vznikla v české dílně skupinou závodníků kolem V. Znojemského a v roce 1967 se zúčastnila závodů Formule 1.

Výstava Formulí 1 bude obohacena jedinečným doprovodným programem. Po celý den se budou moci zájemci o závod s Janem Charouzem, testovacím jezdcem týmu Renault F1, nominovat do motokárového závodu na simulátoru F1 a vyhrát tak zajímavé ceny. Nominace bude probíhat v sobotu 1. října 2011 od 10 hod za symbolický poplatek 50 Kč. Ten bude věnován sportovnímu sdružení TJ ZP Nola Teplice, která pečuje o sportovní vyžití mládeže postižené dětskou mozkovou obrnou. V 15 hod se pak návštěvníci centra mohou těšit na setkání s Janem Charouzem s autogramiádou, focením a debatou o automobilovém sportu. Od 17 hod proběhne kvalifikační motokárový závod před Olympia centrem.

 

 

Podrobný program pro akci 1. října 2011:

10:00 – 16:50 hod –  zákaznické jízdy na simulátoru F1 a nominace do závodu

15:00 hod – setkání s automobilovým jezdcem Janem Charouzem (debata o moto sportu, autogramiáda, focení). Čestným hostem bude také handicapovaný sportovec z Bíliny pan Roman Musil (povídání o Paralympiádě a sportu z jiného úhlu pohledu)

16:50 – 17:00 hod – vyhlášení postupujících jezdců

17:00 hod kvalifikační motokárový závod před centrem

18:00 hod – předání cen vítězům, divácká cena, předání šeku od zákazníků a Olympia centra Teplice organizaci TJ ZP Nola

Výstava vozů Formule 1 se koná od 1. do 30. října 2011 v obchodním centru Olympia Teplice a je pro všechny návštěvníky zdarma.

 

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce2002 av roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše37 500 m²nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

 

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 apatří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

 

 

 

Pro další informace kontaktujte:

 

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz

 www.cpi.cz

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420 417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Termíny