KRAJSKÝ CASTING DO SOUTĚŽE ČESKÁ MISS 2012 POPRVÉ V AFI PALÁCI

Volný čas

8. října proběhne v AFI Paláci krajské kolo castingu do soutěže Česká Miss. Provádět jím bude Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová. Letošní ročník České Miss bude zcela jiný než všechny předchozí. Slavnostnímu finálovému večeru budou předcházet veřejné krajské castingy, které budou probíhat od 5. do 19. října 2011 v  nejnavštěvovanějších obchodních centrech ve všech 14 krajích naší republiky. 

„Jsme opravdu poctěni, že se krajský casting bude konat právě v AFI Paláci a věříme, že díky nově pojaté koncepci soutěže bude tato událost zajímavá pro širokou veřejnost. Pro diváky z Pardubic a širokého okolí je na celé odpoledne připraven zajímavý doprovodný program a proto tuto výjimečnou akci určitě stojí za to navštívit,“ uvedla marketingová manažerka AFI Paláce Zuzana Kubíčková.

Castingy budou organizovány formou show, během které bude k vidění pěvecké vystoupení České Miss 2010 Jitky Válkové a přehlídka módních trendů jaro/léto 2012. Zájemci si mohou prohlédnout např. novinky v líčení a vlasové kosmetice. Na závěr každého castingu budou vyhlášeny nejkrásnější dívky z kraje, které postoupí do semifinále. Na základě jeho výsledků budou vybrány finalistky, které budou na jaře 2012 bojovat o titul Česká Miss 2012, Česká Miss World 2012 a Česká Miss Earth 2012.

Úspěch v této soutěži je pro dívky obrovskou životní šancí i výzvou. Vítězkám se otevírají nové příležitosti, ať už studijní nebo pracovní v Česku i v zahraničí. Reprezentují také naši republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth. Čerstvou zkušenost s účastí v soutěži má držitelka titulu Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová, která bude castingem v AFI Paláci provádět. 

Účinkují

Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová

Česká Miss 2010 Jitka Válková

Další dokumenty k akci

  
Termíny