Broadway On Ice – americká muzikálová show na ledě

Divadlo, Volný čas, Hudba

USA Today ji definoval “kouzelné bruslení, živý zpěv, tanec a herectví – logické rozdíly od ostatních ledních show”

Velkolepá muzikálová lední show amerického producenta Willyho Bietaka (jeden z nejznámějších producentů USA – např. pro nás známé lední představení Holiday On Ice či Festival On Ice) přijíždí poprvé do České republiky a představí se v únoru 2012 na stadionech v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a ve Zlíně.

Známé světové muzikály Chicago, Hallo Dolly, My Fair Lady, Pomáda, Bonnie & Clyde, Fantom Opery, Porgy a Bess, Bídníci, Cats, West Side Story a další ožijí v originální, zábavné a úchvatné choreografii na ledě.

Celou show komentuje moderátor, ředitel divadla Broadway, který uvádí hudební a taneční čísla slavných hvězd a jejich hostů, jejichž exhibiční vystoupení je doprovázeno živou hudbou, působivými světelnými, jevištními i pyrotechnickými efekty.

Broadway On Ice je oslavou krásy, elegance a krasobruslařského umění a v mnohém předčí vše, co u nás zatím bylo na zimních stadionech k vidění.

Velmi důležité také je, že celá Broadway On Ice existuje již od roku 1980, kdy show odstartovala v Las Vegas. Od této doby se dále propracovává, nové technologie a speciální efekty zde mají svoji nepostradatelnou úlohu. Sámproducent Willy Bietak byl v roce 2010 nominován na “nejlepšího” producenta ledních show celé Ameriky.

Výjimečné je i umělecké obsazení, složené z olympijských vítězů i herců a hudebníků z divadel na Broadwayi v USA. Například se představí krasobruslařští  šampióni Dorothy Hamill, Nancy Kerrigan a Brian Boitano, známí zpěváci z Broadwaye Franc D´Ambrosio a Kevin Spirtas i klavírista a herec Dale Gonyea.

Nenechte si ujít neopakovatelný umělecký zážitek.

Termíny