Silvestr 2011 na Šumavě s programem

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika

Užijte si Silvestra 2011 na Šumavě v komfortním wellness hotelu za velice příznivé ceny! Pobyt na 6 nocí za 3.900,-Kč za osobu a pobyt!

 

Užijte si silvestrovský pobyt za nepříznivější ceny v tomto období na Šumavě! Nechte se okouzlit krásným prostředím v okolí hotelu, které je ideální na běžky a vychutnejte příchod Nového roku galavečerem, který je součástí Vašeho silvestrovského pobytu! Samozřejmostí jsou bufetové snídaně, neomezené využití profi finess cetra a navíc dostanete 2 vstupy do sauny jako dárek!
Parkování je pohodlně přímo u hotelu v prostorách našeho velkého parkoviště.
Cena pobytu (27.12.2011 - 2.1.2012) je 3.900,-Kč za osobu.
Dítě od 6 - 12 let má 10% slevu.

 

Hotel nabídne překrásné wellness a relax centrum včetně špičkových profi přístrojů pro Vaši regeneraci a uvolnění.
Budete moci navštívit hydromasážní vanu, příjemné masážní křeslo s volbou masáže celého těla, ale dámy zajisté ocení nové laserové terapie, oxygenterapie a lymfodrenáž..
To vše můžete navštívit pohodlně v našem hotelu a zahrnout tak rozmazlování do Vašeho silvestrovského pobytu!

 

Silvestrovský večer v hotelu Šumava s programem! Společně přivítáme nový rok 2012 silvestrovským večerem, kde hostům hotelu Šumava připraví naši šéfkuchaři bohatý silvestrovský raut. Celý silvestrovský večer bude doprovázen živou hudbou, o kterou se postará místní velmi oblíbená kapela,  a završen půlnočním ohňostrojem. Silvestr 2011 na horách v hotelu Šumava bude nezapomenutelným zážitkem. Silvestr 2011 - zábava na horách pro dospělé i pro děti.

 

GPS souřadnice: 49.131928, 13.547194





Účinkují

Hotel Šumava*** v Kašperských Horách

Další dokumenty k akci

  




Termíny