DEN LETIŠTĚ PRAHA LETŇANY

Volný čas
  INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Přijďte k nám na letiště prožít pohodový den plný létání.

Den Letiště Praha Letňany není leteckým dnem tak, jak ho znáte. Neplatí se žádné vstupné, není dán žádný pevný program leteckých vystoupení. Pokud k nám ale v sobotu 17. září dorazíte a máte rádi letadla, určitě nebudete litovat. V případě jen trochu příznivého počasí vám můžeme slíbit, že nebude chvíle, kdy ve vzduchu nebude žádné letadlo. Naopak je možné říci, že u nás uvidíte víc letadel než na mnohých leteckých dnech. NadLetňanským letištěm ale uvidíte také množství letadel, která jsou na běžných leteckých dnech „hlavními hvězdami“, tedy jak historická letadla, jejich repliky, ale i akrobatické speciály.

Areál letiště bude pro veřejnost přístupný vstupem z ulice Tupolevova (od dočasného parkoviště PVA) nejkratší cestu od stanice metra Letňany. Vstup do areálu je možný již od 10.00 hodin, hlavní letové ukázky, pak můžete očekávat po 13.00.

 

V průběhu celého dne budou probíhat vyhlídkové lety letadly a vrtulníky.

Vstup do prostoru pro veřejnost v areálu Letiště Praha Letňany je zdarma. Pokud budete chtít až na letiště dojet svým vozem, zaplatíte za auto 100 Kč za celý den.

Termíny