PANDEMIA+Doghouse Gallows (NL)!+Terror Incognita

Hudba

 

 

14. říjen  19:30 - 23:55 HRAD LOKET SÁL VSTUP ZDARMA
http://www.facebook.com/pages/hrad-Loket/235878558249?v=wall

PANDEMIA
http://bandzone.cz/pandemia#/pandemia
http://www.pandemia.cz/
http://www.facebook.com/pages/PANDEMIA-/333136402563

Bio

Červenec '95. V sestavě Mathew - zpěv, Alex - kytara, Jarda – basa a Pavel - bicí se začíná psát historie nové death metalové kapely Pandemia.
Doghouse Gallows

Sludge/Stoner metal band formed in Utrecht, Netherlands in 2008 by (former) members of Detonation, Orphanage, Kutschurft, Pleurisy, GRINDPAD, Engorge and Man Made Ivory.

The debut album “Dodgy Deals” was released in spring 2009.

Line up:
Jorre Jansen - Vocals
Mike Ferguson - Guitar
Patrick Velis - Bass
George Oosthoek - Drums

http://www.doghousegallows.com/
www.myspace.com/doghousegallows

Terror Incognita
http://bandzone.cz/terrorincognita#/terrorincognita
http://www.facebook.com/pages/Terror-Incognita/103073007674?sk=wall

Kapela od 1.1.2009 uskutečnila mnoho koncertů v české republice a v zahraničí, nejprestižnější koncert byl ve Velké Británii, kde hrála v legendárním Londýnském klubu The Scala společně se známými kapelami britské metalové scény ( ESOTERICA , GODSIZED, Inner Eden a Diva Suicide). V rámci tohoto výjezdu do zahraničí se kapela Terror Incognita zúčastnila Londýnské soutěže Road to BloodStock. Na této soutěži se umístila mezi prvních 20 kapel z 200 a tím se probojovala až do semifinále. Odehrála spoustu vystoupení po celé české republice a v roce 2010 vydala promo CD s názvem „ DEMOlition“, jež obsahuje 4 skladby a to We bring the terror, All across the battlefield, To die asleep a Deadman walking. V Lednu 2011 jsme vydali nové CD natočené ve spolupráci s americkým producentem Ericem Youngem, obsahuje 8 nových songů, s vydáním cd je spojené i zahraniční mini turné. V tuto chvíli se předpokládá návštěva Anglie, Německa, Slovenska, Ukrajiny a samozřejmě české republiky, kde bude uskutečněna většina koncertů a letních festivalů. Kapela má v tuto chvíli připraven kompletní merchandise, trička, CD, nálepky, koncertní plachta s logem , kapesní kalendáře...
The band has had more than 50 concerts in the Czech Republic including 3 in the United Kingdom. The most prestigious concert was in the UK, where they played in the legendary London club The Scala along with famous bands on the British metal scene such as Esoterica, Godsized, Inner Eden and Diva Suicide. It also placed in the top 20 metal bands in the London competition Road to BloodStock, chosen out of 200 other bands, and fought its way all the way to the semifinals. Terror Incognita has had several performances around all of Czech Republic, and in the year 2010 produced a promo CD with the title „DEMOlition,“ which includes 4 singles : We Bring the Terror, All Access the Battlefiels, To Die Asleep and Dead Man Walking. A new 8-track full lenght album in a cooperation with an Američan producer Eric Young is planned for January 2011. A small tour will follow – a visit of UK, Germany, Slovakia, Ukraine and of course Czech Republic is expected. The band is currently developing merchandise, that should be released slony with the album.

 

 

Termíny