LABYRINT LAN 11

Volný čas, Sport, Pro děti

Zveme Vás na zážitkovou akci LABYRINT LAN 11, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s RWE na víkend 10. - 11. září 2011 v Šimkových sadech.

Vedle tradičních nízkých a vysokých lanových překážek, zavěšených mezi stromy až ve výšce deseti metrů, si vyzkoušíte lanovku přes jezero, provazochodeckou slackline nebo netradiční pohybové aktivity. Po oba dva dny pak budou probíhat soutěže pro nejmenší, malování na přírodní materiály nebo výstava graffiti z letošního ročníku GRAFFITI STREET JAM. V neděli do Šimkových sadů navíc dorazí účastníci akce Město na kolech.

Novinkou bude bublifukový workshop, deskové hry, relaxační zóna nebo aktivní společenská hra LARP.

Především Vás vyzýváme: PŘINESTE SVOJI AKTIVITU A NABÍDNĚTE JI OSTATNÍM! Princip spočívá v otevřené nabídce, kdy každý, kdo něco umí, může přijít do Šimkových sadů, dovednost předvést a v případě zájmu ji naučit ostatní. Nezáleží na tom, zda jste lektorka jógy nebo žonglér s létajícím talířem. Nemusíte se předem hlásit, stačí o víkendu přijít do Šimkových sadů a domluvit se v našem informačním stánku.

Postaráme se o Vás! Nabídneme Vám občerstvení, pohodovou hudbu DJ Funa a DJ Sannyho, možnost pikniku v trávě. Energii načerpáte v naší odpočinkové zóně. V sobotu šplháme od 10:00 do 18:00, v neděli od 10:00 do 16:00, polední pauza je od 12:30 do 13:30. Vstupné na vysoké překážky: dospělí 150 Kč, děti 100 Kč, rodinné vstupné 80 Kč /1 osoba. Výtěžek věnujeme našemu NZDM KLÍDEK - Dětský klub.

SOUTĚŽ: Přijď na LABYRINT LAN, kup si vstupenku (vysoké překážky a lanovka) a napiš se v info stánku do mailing listu. V neděli odpoledne vylosujeme tři výherce, kteří získají lístek na náš Benefiční večer v Divadle Drak (pátek 9. prosince, hudební projekt DVA, Divadlo VOSTO5 a aukce uměleckých předmětů).

Hlavním cílem zážitkové akce LABYRINT LAN je aktivní formou seznámit Vás s naší činností, s jednotlivými programy a s tím, komu a proč pomáháme.

Hlavním partnerem je Východočeská plynárenská - člen skupiny RWE, za finanční podporu děkujeme městu Hradec Králové, Komisi místní samosprávy Střed města a Zdravotní pojišťovně Ministerstva vnitra ČR. Dalšími partnery jsou: agentura Saxana, Pavel Ferbas, Hradecké služby, Český červený kříž Hradec Králové, hradecká pobočka TOI TOI, Petra Production a Potten & Pannen. Partneři aktivit: Vem Camará Capoeira Hradec Králové, Ascarya Hradec Králové, Spartak Hradec Králové, Footbag Hradec Králové, Larpy Pardubice, Snowbear Hradec Králové a Město na kolech.

Sdílejte LABYRINT LAN 11 na Facebooku logo_facebook2

Další dokumenty k akci

  
Termíny