Michal David vystoupí v Moravských Budějovicích

Volný čas, Hudba

Populární zpěvák a diskotékový král Michal David vystoupí v pátek 16. 9. 2011 v Moravských Budějovicích. Michal David patří mezi velmi úspěšné zpěváky, skladatele a popové idoly nejen osmdesátých let. V Moravských Budějovicích se představí v rámci jedinečného sólového koncertu se svojí kapelou v areálu letního kina od 20.30 hodin.

Areál letního kina se pro veřejnost otevře v 18.00 hod. Koncertu hitmakera Michala Davida bude od 19.30 předcházet párty rádia Kiss Hády plná hitů 90. let s Dušanem Binkou. Michal David se publiku představí od 20.30 hod. se svým setem plným toho nejlepšího z jeho dosavadní hudební kariéry. Od 22.30 hod. bude pokračovat populární Kissparáda live, kterou bude provázet DJ Folteen. Na půlnoc je připraveno speciální překvapení večera, Sexy show live s Míšou Migotovou a Ondrou Blažmenem Blahem.

První sólové album Michala Davida patřilo v osmdesátých letech k nejprodávanějším deskám vůbec. Skladba „Dlouhá noc“, kterou Michal David zkomponoval pro zpěvačku Helenu Vondráčkovou se v roce 2001 stala absolutním superhitem všech rádií v České republice i na Slovensku. Dalším a jedním z nejhranějších hitů byla píseň „Teď královnou jsem já“, kterou složil v roce 2002 pro muzikál Kleopatra. Hudbu Michala Davida můžeme slyšet také v divácky velmi úspěšných filmech jako Vítr v kapse, Láska z pasáže nebo Discopříběh 1. a 2.

Předprodej vstupenek na poslední letní párty je již zahájen za 299,- Kč. Vstupenky je možné zakoupit v informačních centrech v Moravských Budějovicích, Jemnici, Znojmě, Jaroměřicích nad Rokytnou, Telči a Náměšti nad Oslavou. Dalšími předprodejními místy jsou kancelář D.A.N. production s.r.o. a prodejna hudebních nástrojů Mijovič v Třebíči. Kapacita areálu je omezena na 1 800 osob. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční na Zimním stadionu.

Více informací na www.besedamb.cz, www.dan-production.cz a na www.kisshady.cz

 

Termíny