Ivee a srbská scéna...Apokalypsa All Star Game představuje svoje hvězdy

Volný čas, Hudba

Někdo má rád techno ve vlnách, někdo to rád rychle a tvrdě, jiný pomalu a deepově, další se nejraději vlní do funky rytmů. Někdo cítí energii z hardgroove, jiný rád sleduje inteligentní postupy, někdo k technu potřebuje pořádné dj skillza další si zase neumí představit techno halovku bez úchvatných efektů, laserů, animací a moderních technologií.

Každý z nás má svou hvězdu. Jeden se přiklání k italskému temperamentu, druhý si ulítává na anglické škole,dalšímu se zamlouvá východní party underground a někoho zase uchvacuje živelné jižanský zápalMožná i Vy patříte k výše uvedeným nebo se prostě považujete za návštěvníka, co má rád zábavu a parties všeho druhu – tak či tak právě pro Vás je určen již 34. díl megaparty Apokalypsa. Najděte si svoji hvězdu – Apokalypsa All Star Game se představuje.

... jedinečný výběr vystupujících, složený z aktuálních hvězd, prověřených techno stálica exkluzívních combo projektů. Stejně důležitou hvězdnou součástí dobré party jsou sami návštěvníci – tvůrci energie a atmosféry, která dřív nebo později prostoupí každého v hale. Apokalypsa proto připravila specialitu: prvních sto návštěvníků, kteří berou party vážně a přijdou ve speciálním hvězdném dress code – bílé „rave“ kombinéze s maskou dle designu Apokalypsy - získá vstup zdarma!!!

Kolik znáte „žen za pultem", které vystupují jako hardtechno live act? Poznejte jednu z nejlepších! Ze Srbska dorazí se svým live projektem Ivee. Temperamentní krásku charakterizuje extrovertní chování za pultem, ženský půvab a především smysl pro budování extrémně husté atmosféry. Ivee vystudovala hudebni akademii a hrála na festivalech Dance Valley, Exit, Cosmo, Liberty One a dalších. Autorka hitu Girls Love It Hard premiérovým live vystoupením na Apokalypse potvrdí svou pověst „střelné zbraně". Skalní fanoušci tvrdého soundu ji nazývají „hardtechno queen". 

Účinkují

Na hlavní stagi se představí jednak staří známí DJs jako Rush nebo Mauro Picotto nebo jeho krajan Joseph Capriati, již ohlášené DJ combo Killa Productions, za kterým stojí Ben Sims & Paul Mac, dvojka Gayle San & Sven Wittekind či zvukový teror dua Buchecha & Alex TB. Kromě Gayle budou dalšími zahraničními DJkami i krásná Ukrajinka Nastia Beauty či srbská Ivee se svým "live" setem

Tuzemské DJe zastoupí LuccaUpgrade a rezidentní Misa Salacova.

Kontakty

WWW.PNPS.AS

Termíny